הצגות ילדים – תרבות ופנאי

אנחנו אוהבים לקחת את הילדים שלנו לפעילויות שונות מחוץ לבית, אבל לפעמים נגמרים לנו הרעיונות. אחת האפשרויות המהנות לבילוי איכותי עם הילדים הוא הצגות ילדים. קיימות הצגות שונות המוצגות כיום ברחבי הארץ ולכם נשאר רק לבחור.

נגמרה לכם רשימת האטרקציות?

כבר לקחתם את הילדים לכל סוגי האטרקציות ואתם מתקשים לחשוב על רעיונות נוספים. הייתם בים, בבריכה, במתנפחים ובסרט אך האם חשבתם על הצגה לילדים. הצגה טובה תרתק את הילדים ותכלול מסר שיביא ערך מוסף לבילוי. אז אם אתם מחפשים רעיון לאטרקציה עם הילדים הצגה היא בדיוק בשבילכם.

תיאטרון אורנה פורת לילדים

קיימים מוסדות רבים המציגים הצגות לילדים ואחד הוותיקים והידועים שבהם הוא תיאטרון אורנה פורת לילדים שהוקם ב-1970 על ידי השחקנית אורנה פורת, נחום שמיר ושר החינוך יגאל אלון. התיאטרון פועל כמוסד ללא כוונות רווח כך שכל הכנסותיו מיועדות לקידום מטרותיו ומימון פעילותו.

הצגת ילדים

הצגת ילדים טובים השניים

מה מציגים בתיאטרון?

בתיאטרון מוצגות הצגות שונות המתחלפות מעת לעת. מדי שנה מועלים בתיאטרון כ-20 מחזות מול קהל מצטבר של כ-400,000 צופים. בין ההצגות שמועלות בתאטרון כעת ניתן למנות את אי המטמון, פרצוף חמוץ, מולאן, שרלוק הולמס, דבר עברית, זהבה ושלושת הדובים ועוד.

 

טובים השניים

אחת ההצגות שמוצגת כעת בתיאטרון היא טובים השניים. זוהי אגדה מוזיקלית העוסקת באפשרות לשיתוף פעולה. ההצגה נמשכת כשעה והיא מתאימה לילדים בגילאי 9-6. הביקורות מדברות על הצגה מוצלחת המשלבת מסר חינוכי יפה עם משחק מרשים ומוזיקה קולחת שלוקחת חק בלתי נפרד מהתרבות והפנאי של ילדינו.

תקציר

ניטה ודידי משרתים בארמון יחד אך לא מסתדרים זה עם זה ומסרבים לשתף פעולה. בעקבות חוסר התקשורת ביניהם הארמון מפסיק לתפקד עד שהמלך עצמו נהיה חולה. אבן מיוחדת שנמצאת במקום מרוחק היא הדבר היחיד שיכול להציל את המלך, לכן שני המשרתים יוצאים להשיגה. הם מתקשים לשתף פעולה אך במהלך המסע הם מגלים עד כמה הייתה חסרה להם האפשרות לשתף פעולה. במהלך מסעם מגלים ניטה ודידי את הכוח של האפשרות לוותר ומבינים עד כמה חשובה האפשרות לשלב כוחות כדי להגיע למטרה.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *