בילוי חופשות חגים לילדים בתל אביב

השבועיים הראשונים של חודש ספטמבר ידועים כסיוט שאינו נגמר להורים. מדובר על תקופה שכבר אין בה קייטנות, החום השורר בחוץ לא נותן מנוח וההורים עסוקים כל הזמן בניסיון לאיתור פעילויות לילדים על מנת למנוע מצב שהם יושבים כל היום מול הטלוויזיה או מול המחשב ולא עושים עם עצמם כלום

 

אחד הבילויים הכי מומלצים לילדים בתל אביב הוא ביקור בלונה פארק ת"א, לונה גל. זה בילוי נהדר מכמה סיבות:

 

הוצאת אנרגיה

 

אחד הדברים שהופכים ילדים לרגועים יותר ומאושרים יותר זה כאשר הם מוציאים אנרגיה. ילדים מאופיינים באנרגיה מרובה וברגע שהם פורקים אותה הם שקטים יותר ואז ההורים מרוצים יותר. לפיכך, התשובה נעוצה בגוף השאלה. כאשר לוקחים את הילדים ליום שלם לפארקים כמו לונה פארק ת"א, לונה גל, מדובר על בילוי שבו הם עולים ויורדים ממתקנים, מתרוצצים ממקום למקום וחווים רצף של חוויות נהדרות שנותנות להם הזדמנות לפרוק הרבה אנרגיות. ככל שהם מוציאים יותר אנרגיות, הם חוזרים הביתה רגועים יותר ואז להורים יש שקט ושלווה וכולם הולכים לישון מוקדם.

 

 

 יחס מצוין של עלות מול תועלת

 

אחת הבעיות עם השבועיים האחרונים של אוגוסט היא שמאוד קשה למצוא פעילויות שיעסיקו את הילדים לאורך זמן. בגלל שכך הם פני הדברים עדיף למצוא פעילויות של יום שלם. בלונה פארק ת"א, לונה גל אפשר להגיע מהבוקר ולבלות שם עד שעות הערב המאוחרות. זה יוצר מצב שאומנם צריך לשלם סכום גבוה כדי להיכנס לפארקים עצמם אבל זו הפעילות המרכזית לאותו היום ולכן מומלצת.

 

אפשרות לבלות כמה משפחות יחד

 

ברגע שמדובר על פעילות משפחתית, אפשר לנסוע עם עוד זוג חברים שיש להם ילדים באות גילאים או עם בני משפחה נוספים ואז עושים פעילות משפחתית מגבשת יחד עם הילדים שנמצאים יחד.

לסיכום, אל תתבלבלו, סעו ללונה פארק ת"א  ולונה גל.

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *