פארק ההרפתקאות דרך העץ – להכיר את הטבע בצורה הטובה ביותר

רבות הן האטרקציות לילדים שניתן למצוא ברחבי הארץ, אך כיצד ניתן לבחור מכל המגוון העצום שקיים את האטרקציה המושלמת עבורנו ועבור ילדנו?

אטרקציה שדרכה ניתן גם לכייף ולהנות, וגם להעשיר את הידע ולקבל ערך מוסף? לשם כך, הכירו את אטרקציית דרך העץ. פארק שכולו הרפתקאות לכל המשפחה, הטומן בחובו את חשיבות אהבת הטבע וחיבורנו אליו, תוך התנסות רבה בשלל פעילויות ייחודיות.

בשונה מאטרקציות אחרות, אטרקציית פארק דרך העץ הינו פארק בעל מגוון פעילויות אשר משתנות מעת לעת על פי עונות השנה, וכמובן פעילויות קבועות. הפארק נמצא במושב שדמות דבורה, ממש מתחת להר התבור היפיפייה, ומציע טבע ונוף עוצרי נשימה, אשר יסחפו אתכם פנימה גם אם תרצו בכך וגם אם לא.

דרך העץ מכיל מגוון הרפתקאות לילדים ולכל המשפחה, אשר דרכם יהיה ניתן להכנס אל תוך עולמם הקסום של העצים. תחילה, תוכלו לצפות בסרט קצרצר אשר יכניס אתכם לאווירה הפסטורלית והטבעית, וילמד אתכם על הקשר בין האדם לעצים, את חיי הצמחים ביער, ואת השימושים השונים שאנו, בני האדם עושים באמצעות העצים. כל זאת למעשה הינה הקדמה למסע המופלא ביער האקטיבי של דרך העץ. 

לאחר שהחכמתם לא מעט, תוכלו להתחיל במסע, אשר התחנה הראשונה בו הינה מבוך דרך העץ. מדובר במבוך אתרי בעל ארבע דרגות קושי, כך שלכל גיל מסלול מותאם משלו. לאחר המבוך תחזרו חזרה למתחם הפארק להמשך הפעילויות.

לאחר בילוי במבוך העץ, תגיעו לנגרייה של פינוקיו. מדובר במתחם בו ניתן להתנסות ביצירה מעץ של צעועצים רבים, בעזרת הדרכה ממדריכים מנוסים. באמצעות התנסות עצמית ביצירה מעץ, ניתן ליצור חיבור עמוק יותר עם העץ בפרט והטבע בכלל, ולהבין כיצד עובד החומר וכיצד ניתן להשתמש בו.

פעילויות נוספת שתוכלו לחוות בפארק דרך העץ הינו משחק ייחודי הנקרא תבליט ארץ ישראל. משחק זה יכול ללמד את הילדים (וגם את המבוגרים שביניו) על סוגי העצים המאפיינים אזורים שונים בארץ.

לבסוף, אם זכיתם בילדים אנרגטיים במיוחד, תוכלו להכנס איתם למתחם הקרטינג החוויתי, ולתת להם לנהוג במכוניות פדלים ולהרגיש קצת את האקסטרים. הנסיעה אורכת כ20 דקות, ובמהלכה ניתן לחוות את הנוף הקסום של האזור, תוך נסיעה בין העצים.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *