אייס ספייס – בר הקרח האילתי

אחד מהברים הידועים והאטרקטיביים בישראל הוא אייס ספייס. הוא בר שבמילה אחת ניתן לומר עליו שהוא קסם, ולא בכדי.

ראשית כל, הוא אינו עשוי מבטון וגם לא מגבס. הוא עשוי מקרח. ממש כמו מוזיאון הקרח בהרי האלפים בשוויץ, ובתי הקרח של האסקמוסים, גם כאן מדובר על בר העשוי כולו מקרח, אבל זה לא הכל. החלק העיקרי של הפלא הוא מיקום הבר. לא, הוא לא ממוקם בחרמון המושלג, וגם לא בהרי הגליל, ואפילו לא בכרמל. אייס ספייס ממוקם במרכז האורבני של העיר אילת!

אייס ספייס – לשתות בירה בקרח, ליהנות מחוויית בר אותנטית חֳרפית

כשאתם נופשים באילת, פנו זמן לאייס ספייס! גם אם אינכם חובבי בארים בהיותם בסביבות אורבניות אחרות, אייס ספייס מציע חוויה שהיא הרבה יותר מבר. לראשונה בישראל, תוכלו לחוש איך זה לגור במבנה מקרח, ולחוות את כל הנעשה בבית רגיל: חימום, אלקטרוניקה וכד'. בר הקרח משתמש באמצעים מיוחדים לשימורו, תוך ניהול חיי שגרה בתוכו, מבלי להרגיש שאתם בכלל נמצאים באתר שעשוי מקרח.

חוויה ייחודית לימות החֳרף

דווקר משום שזהו חרף, עונה קרה, קודרת וגשומה, תוכלו להיווכח כי תוצר מובהק שלו, הקרח, משמש לבילוי ארוך טווח, לא פחות ולא יותר. החווייה ייחודית לכל מי שנופש באילת בחורף, ומעוניין לגלות עניין אתר בילוי מקביל לחופי הים המוכרזים בימי הקיץ החמים.

אייס ספייס מושך אליו תיירים מכל העולם

מכל העולם מגיעים תיירים לחזות בפלא הבורגני, אשר מחד מתפקד כמו פאב לכל דבר ועניין, ומאידך הוא מבנה העשוי קרח טהור. על אף כי בחלק מסוים מאתרי העולם ישנם אתרי קרח, כמו מוזיאון הקרח באלפים השוויצרים, הדבר מסקרן לא מעט תיירים גם מחלק זה של העולם, אשר פוקדים את אילת במיוחד בשביל הגשמת החלום של ביקור באתר זה.

מתי מומלץ לנסוע לאילת בשביל אייל ספייס?

בעונות הקרות: החורף והסתיו. בעונות אלו הבר פועל במתכונת קבועה, ומספק ללקוחות פעילות בר סטנדרטית, בירות טובות, משקאות חריפים נוספים, ועוד. איי ספייס: אין עוד מקום כזה!

ניתן לפנות אלינו למידע נוסף לגבי פעילותו של בר אייס ספייס!

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *