בבילון פארק ישראל – לחגוג יום הולדת קצת אחרת

ימי הולדת הם ללא ספק תמיד דבר מרגש, במיוחד אם מדובר ביום הולדת לילדים (שעדיין לא מכירים את החלק המדכא שבהם).

כל ילד (וההורה שלו) מחפש לחגוג בצורה הכי מקורית ומגניבה שיכולה להיות, על מנת לעשות שמח לכל החברים, ולהעניק קצת גוון שונה לימי הולדת. אז יש כאלה שחוגגים בבית, יש כאלה בפארק העירוני, יש כאלה שיעדיפו את הבריכה או הים, ויש כאלה שיחליטו לחגוג את יום ההולדת שלהם בבילון פארק ישראל.

בבילון פארק ישראל הוא כל מה שילדים אוהבים תחת קורת גג אחת: החל ממשחקי ווידאו, סימולטורים, באולינג ועד ללונה פארק פנימי. ללא ספק מתחמי משחקי הווידאו של היום, עברו מתחית פנים רצינית ממה שאנו מכירים מהעבר, בקניונים השכונתיים. כיום, מדובר במתמחי ענק (אמנם עדיין בקניונים), המצויידים במשחקים בעלי טכנולגיה מתקדמת, ושיטת איסוף נקודות באמצעות כרטיס מגנטי חכם אלקטרוני אשר יכול לזכות את השחקנים בפרסים. (ולגמרי מחליף את הכרטיסיות המיושנות שהיו בעבר).

בבילון פארק ישראל מעניק חוויה ייחודית לילדים, ובעיקר לחתן יום ההולדת, אשר יזכה ביום הולדת שעליה ידברו עוד רבות בכיתה. חבילות יום ההולדת כוללות זמן חופשי בכל המתקנים שבמתחם הפארק, שימוש חופשי במכונות המשחק, זכייה בפרס מדוכן הפרסים, ופיצה, חטיפים ושתייה מתוקה שילדים אוהבים.

עוד יתרון נרחב בבילון בפארק ישראל הינו האופציה להוריד אפליקציה ייעודית מותאמת לפארק, שדרכה ניתן לטעון מבצעים ופרסים נוספים. מעבר לכך, הפארק כל כך מחובר לקדמה טכנולגוית, עד שניתן לקחת את החוויה בפארק הביתה! זאת באמצעות משחק מציאות מדומה שניתן לשחק דרך האפליקציה ולזכות בנקודות שאותן ניתן להמירן בפרסים בסניף הקרוב ביותר לבית. הרשת מונה כיום שמונה סניפים הפזורים ברחבי הארץ: נהריה, רמת גן, כפר סבא, אשדוד, באר שבע ואילת (שלושה סניפים).

לסיכום, אם אתם מעוניינים להעניק חוויה עוצמתית לילדים, ולתת להם מתנת יום הולדת שלא ישכחו לעולם –בבילון פארק ישראל הוא האופציה המושלמת בשבילכם. חוסך את הבלאגן בבית והארגונים, ונותן תמורה שווה ומשתלמת הן להורים והן לילדים.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *