הקרקס החקלאי בילוי לכל המשפחה

קשה למצוא מקום בילוי שיהיה מתאים לכל המשפחה, ואת הנקודה הזו הבינו בקרקס החקלאי, ויצרו מקום בילוי שעונה בדיוק על הצורך הזה. אז מה יש שם בעצם?

בילוי לכל המשפחה הוא עסק מעט מורכב. משפחה ישראלית ממוצעת כוללת בדרך כלל זוג הורים ושלושה ילדים. הילדים בגילים שונים ומתעניינים בפעילויות שונות, אך בקרקס החקלאי שמים דגש על כל הגילים והמינים על ידיי יצירת פעילויות מגוונות על פני שטח רחב.

תחנות בין הגידולים

המקום משתרע על שטח ענק של כ-30 דונם של משק חקלאי, מה שמאפשר לפרוש את התחנות במקום על שטח מאוד רחב. במקום תחנות פעילות שונות שמוציאות את הראש של הילדים מהסמארטפון וגורמות להם לקחת חלק פעיל בפעילות.

התחנות השונות ממוקמות בין הגידולים וכוללות מפגש בלתי אמצעי של הילדים עם חקלאות. התחנה הראשונה היא פתירת כתב חידה תוך כדי הליכה בין הגידולים השונים במשק. במהלך הפעילות תתנסו בזריעה ותקשטו עציץ, אותו תיקחו אתכם הביתה בסופו של יום. כמובן שאי אפשר לבקר במשק חקלאי בלי לפגוש בחיות אותן תוכלו להאכיל וללטף.

אופניים לכל הגילים

תחנה הממחישה את ההתאמה של המקום לילדים קטנים וגדולים היא תחנת האופניים. בתחנה תמצאו אופני בייבי בייק- אופניים ללא פדלים המותאמות במיוחד לקטנטנים. בנוסף, תמצאו שם חדי אופן שיהוו אתגר אמיתי גם לתיכוניסטים ואף להורים.

חקלאות יש, אבל איפה הקרקס?

לא לחינם נקרא המקום הקרקס החקלאי, שכן הוא כולל התנסות בסדנת קרקס המתאימה לגדולים ולקטנים וכוללת בין השאר התלמדות בג'אגלינג. במהלך הביקור תוכלו ליהנות גם ממופע קרקס מרשים ומצחיק. הקרקס החקלאי מארח הופעות קרקס מודרניות שונות המשלבות טכניקות קרקס חדשניות.

מים וקטיף

בימות הקיץ תוכלו ליהנות מפעילויות מים שונות כמו ריצה בין ממטרות ומגלשת מים באורך 25 מטרים. בין הפעילויות תוכלו לקטוף ירקות בגינה האורגנית. את הירקות שתקטפו תוכלו לקחת לביתכם לאחר שתשלמו עליהם, כאשר המחיר הוא על פי שקית.

שעות פתיחה

הקרקס החקלאי נמצא במושב היוגב שבעמק יזרעאל. במהלך השנה הוא פתוח רק בשבתות וחגים, ובמהלך חודש אוגוסט הוא פתוח ברציפות בין ה-19 ועד ה-31 לחודש. שעות הפתיחה הן 10:30 עד 15:00, ומופע הקרקס מתקיים בשעה 12:30.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *