מרינה דיוורס

מי שלא בקיא בעולם מועדוני הצלילה, ככל הנראה לי יכיר את מרינה דיוורס. מדובר על מקום מופלא ונהדר ולמי שאוהב את הים זה יכול להוות סוג של בית שני.

לפיכך, ריכזנו עבורכם מידע ממוקד על המקום על מנת שתוכלו לבחון את האפשרות לבקר שם.

מה הם מרינה דיוורס?

מדובר על ה"אחות הצעירה" של מועדון הצלילה הממוקם בריף הדולפינים. היא הוקמה בשנות התשעים ושמה לה למטרה לספק שירותי צלילה מקצועיים ואיכותיים אך במחיר שווה לכל נפש. וכך, בעבודה מתמדת וממוקדת, הפך המועדון תוך זמן קצר למוקד מבוקש ופופולארי לצוללים שחיפשו מועדון צלילה ברמה בגבוהה תוך הקפדה על שירות איכותי ללקוח. היא הציבה סטנדרטים חדשים וגבוהים שהפכו למודל עבור מועדוני הצלילה האחרים בארץ. כמו כן, לקוחותיה של מרינה דיוורס נהנים משלל הטבות והנחות שהמועדון מקנה להם בקבוצת הריץ המקצועית של ישראל.

היכן מרינה דיוורס ממוקמים?

על מנת להגיע למתחם של המועדון, יש לנסוע לחוף אלמוג במרינה הדרומית באילת. מדובר על חמישה קילומטרים מדרום לעיר, על הכביש לטאבה. על מנת לאפשר ללקוחות המועדון נוחות מקסימלית, חזית המועדון פונה למגרש חנייה רחב אשר מאפשר פריקה והעמסה של הציוד ולידו יש מתחם מקורה שבו ישנם תאים שבהם ניתן לאחסן ציוד ואזור התארגנות לצוללים. המועדון עצמו ממוקם בנקודת יציאה נהדרת לאתרי הצלילה המופלאים של חוף אלמוג.

מה הם השירותים שמציעים מרינה דיוורס?

במועדון יש את בית הספר לצלילה שבו מוצעים לקהל הלקוחות מגוון שירותי צלילה – החל מצלילת היכרות ועד לקורסי מדריכים. חניכי הקורסים יכולים להנות מכיתה מרווחת וממוזגת המצוידת במיטב ציוד ההדרכה. הקורסים מועברים על ידי מדריכי צלילה מנוסים שפועלים בפיקוח של רשות הצלילה ואף פקח פנימי של המועדון. כמו כן, מוצעות לקהל הלקוחות של מרינה דיוורס צלילות מודרכות אשר מועברות על ידי המדריכים המנוסים של מועדון ולוקחים את הצוללים לאתרים יפהפיים בריף הדולפינים. בנוסף, ישנן הפלגות ברחבי הים האדום שמוצעות לקהל מטעם המועדון ומאפשרות להנות מהים גם מהרובד העליון שלו.

לסיכום, פעם הבאה שאתם נוסעים לאילת, לכו לבקר במועדון הצלילה של מרינה דיוורס.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *