דה קרינה

כשחושבים על שוקולד מצוין, לכולנו ולה בראש בקתה מיוחדת בבלגיה או בשוויץ שמתמחה בשוקולד אירופאי מעולה.

כמובן שבארצות כאלה יש בתי שוקולד רבים שמייצרים את השוקולדים הטובים בעולם, אך יש לדעת כי גם בארץ, ממש קרוב אלינו ישנם מקומות מסוימים בהם מכינים שוקולדים מצוינים ומיוחדים. דה קרינה זהו אחד מהמקומות האלה בארץ ישראל, ואחד הידועים בעולם בשל מומחיותם הייחודית.

 

דה קרינה היא חברה מצליחה שהתחילה מבוטיק שוקולד קטן. את בוטיק דה קרינה פתחו קרינה, שוקלטיירית – דור שלישי למשפחת שוקלטיירים  , ובעלה.

לאט לאט הפך החלום של שניהם לחברה של ממש והיום דה קרינה היא חברה מובילה בייצור שוקולדים איכותיים. קרינה היא בעלת תואר בכימיה ובתזונה, וככזו היא שואפת שהחברה, דה קרינה, תהיה חלוצה בחדשנות ובטכנולוגיה מתקדמת, זאת על מנת ליצור את השוקולדים הטובים ביותר.

 

המפעל של חברת דה קרינה נמצא באחד מהמקומות היפים ביותר במדינה. בלב רמת הגולן עומד לו המפעל האיכות והמתקדם והוא נחשב לאחד המפעלים המובילים בארץ לייצור דברי שוקולד. במפעל ניתן לבקר והצטרך לסיורים מודרכים ליחידים ולקבוצות. בסיורים ניתן לראות את השילוב בין שיטות העבודה המסורתיות שבהן השתמשו מאות שנים לבין עבודה מודרנית ועדכנית. השילוב המעניין במפעל בין טכנולוגיה למסורת נותן למבקרים בו חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. כמובן שבמהלך הסיור במפעל של דה קרינה תזכו לטעום מהשוקולדים השונים ולהיחשף למרקמים וטעמים שעוד לא הכרתם. בנוסף לסיור, ניתן במפעל של דה קרינה להצטרך לסדנאות שוקולד לילדים, סדנאות למבוגרים וסדנאות vip. את הסדנאות ניתן לארגן כמפגש גיבוש של אנשים מהעבודה, מהלימודים או מהצבא ואנו מבטיחים לכם כי לא תשכחו חווית שוקולד כמו שתחוו במפעל של דה קרינה.

 

הצוות שעובד בדה קרינה הוא צוות איכותי ומשפחתי. אנו מאמינים בדה קרינה כי רק אוהבי שוקולד אמתיים יוכלו להכין שוקולד מצוין ואיכותי לכן, אנו בוחרים את הצוות שלנו לפי אהבתו והתשוקה שבו לשוקולד ולמוצריו.

 

בדה קרינה ניתן להזמין מוצרי שוקולד שונים ומגוונים. אנו מוכרים בדה קרינה פרלינים, טראפלס, ליקרים וחטיפי שוקולד לילדים. אנו מאמינים בדה קרינה כי השוקולד שאנו מביאים צריך להגיע עם סיפור מיוחד. לכן, אנו מפנקים את לקוחותינו בסדרות אהבה. סדרות האהבה מורכבות מכמה פרלינים מהטובים ביותר ומהאהובים ביותר על צוות דה קרינה. ניתן לבחור ממספר מארזי אהבה שאנו מכינים באהבה ובתשוקה רבה, תוך מתן תשומת לב מרבית לכל הפרטים. אנחנו נוהגים להגיד כי כל מה שאנו מאחלים ללקוחות שלנו נמצא כבר בפנים.

 

סיפור האהבה והחזון של קארינה צ׳פלינסקי הפכו מחלום רחוק למציאות. החלום של קארינה ליצור בוטיק שוקולד ייחודי במדינה ישראל ולהמשיך את המורשת רבת השנים של המשפחה מארגנטינה עלו בהצלחה. לנו בתור לקוחות נותר רק ליהנות מכך שהחברה מתפתחת ומתרחבת, וליהנות מהשוקולדים הרבים שדה קארינה יוצרים.

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *