איזה הצגות ילדים פופולאריות היום?

הגיע החופש/ יום שבת או סתם יום שגרתי והילדים משועממים ורוצים משהו מהנה ובצדק.
אבל אתם ההורים,שעובדים כל כך קשה 24/7 רוצים קצת מנוחה,לא בקשה מוגזמת נכון?

בימינו,אפשר ליהנות משתי האופציות זאת על ידי לקיחת הילדים לבילוי וצפייה בהצגות ילדים. הצגות ילדים מהוות כיום בילוי תורם, מעשיר, מחנך ומלמד וגם מקנה חופש והנאה לילדים ולכם ההורים ראש שקט וזמן ביתי עם בני הזוג.
כיום הצגות ילדים הינו חלק בלתי נפרד מהילדות והילדים לא יכולים בלי זה עד כדי כך שזה מגיע לפעמיים בשבוע או מנויים חודשיים ובהחלט אין בילוי מוערך ומועדף על פני הצגות ילדים.

עקב הביקוש הרב קיימות היום הצגות רבות לילדים במגוון רב של מקומות המתפרס לכל הארץ. בנוסף לכך,קיימות הטבות רבות הן מחברות האשראי,הן מקופונים שונים ועוד אותם חשוב שתכירו.

הזמן המבוקש ביותר להצגות הינו בחגים ובחופש הגדול, בזמנים כאלו הכרטיסים אוזלים במהירות ולכן רצוי להזמין כרטיס מראש –  בדגש על הפסטיגל שנערך בחגים.

בטח אתם שואלים את עצמכם מה יש בהצגות ילדים שמהווה חוויה בלתי נשכחת עבורם ובהחלט סיבה למסיבה. במאמר זה נציג כמה סוגים של הצגות במקומות שונים בארץ:

  • הפיל שרצה להיות הכי- הצגת ילדים פופולארית על פיל שרצה להיות צבעוני ובדרך עובר הרפתקאות רבות עם חברים ויצורים נוספים בטבע שעוזרים לו בחיפושו אחר הצבעים.
    ערים בהן מוקרנת ההצגה:  הרצלייה,עפולה,קדימה,רמת גן.
  • הצגת ילדים ספר הג'ונגל- המחזמר המרהיב והמפורסם שאי אפשר לפספס. מופיע בערים: נס ציונה,גבעתיים
  • שמלת השבת של חנהלה- הצגת ילדים שמלת השבת של חנהלה הינה הצגה מוזיקלית סוחפת ומעניינת שכל ילד בילדותו ללא ספק חייב לחוות. ערים: חיפה וגבעתיים
  • הכבש השישה עשר- הצגת ילדים מרגשת על פי שיריו וסיפוריו של יהונתן גפן, עם השירים האהובים שמלווים כל ילד. הצגה מרגשת וסוחפת. ערים: תל אביב,חולון,יפו ועוד

 

כפי שאמרנו ההצגות הינן רבות ומגוונות,איך אפשר שלא?


ההצגות שהוצגו במאמר יכולות גם להתקיים בערים נוספות. כל שעליכם הינו לבדוק מחירים מיקום וכל עוד נשארו כרטיסים, ללא ספק, הרווחתם!

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *