גרים בצפון? לכו לסינמה כרמיאל

מי שגר בתל אביב לא מכיר את המצוקה שחווים האנשים שמתגוררים בצפון הארץ

כל התרבות והבילויים מרוכזים בעיקר בערים הגדולות וספציפית בתל אביב, ואם מתגוררים בצפון ורוצים לבלות, נאלצים לעיתים לנסוע אפילו שעה לכל כיוון בשביל לצפות בסרט קולנוע. על מנת להקטין את הקיפוח שחשים תושבי הצפון, הוקם סינמה כרמיאל. הרעיון הוא להנגיש לתושבי הצפון תרבות ובילויים ולא לתת להם את התחושה שרק בגלל שבחרו להתגורר בצפון, הם לא יכולים להנות מתרבות ומסרטים.

אז מה מיוחד בסינמה כרמיאל?

מעבר לכך שמדובר על מרכז בילוי בצפון הארץ, מדובר על קולנוע עשיר וגדול אשר מציע מגוון רב של סרטים שונים. בגלל שאין הרבה מקומות בילוי באזור, דאגו לבנות את סינמה כרמיאל באופן שיאפשר בילוי לכל המשפחה יחד, ולחוד. מה הכוונה? מאחר ומדובר על מקום בילוי יחידי בצפון, צריך למנוע תסכולים ככל הניתן. כדי שיהיה מענה לכל בני המשפחה, דאגו לבנות את קולנוע כרמיאל כך שיש מספר בתי קולנוע וסרטים שונים שמוקרנים בו זמנית. הרעיון הוא שאפשר להגיע כל המשפחה יחד וכל אחד יכול לבחור את הסרט שהכי מתחשק לו לראות.

אלו מבצעים יש על כרטיסי הקולנוע בסינמה כרמיאל?

על מנת לקנות את הכרטיסים בעסקה המשתלמת ביותר אנחנו ממליצים לבדוק במבצעים שיש לחברות האשראי על כרטיסי הקולנוע. רוב חברות האשראי עושות כל מיני עסקאות עם בתי הקולנוע לכרטיסים מוזלים וכך גם סינמה כרמיאל. כאשר משתמשים במבצע של חברת האשראי אפשר להגיע למצב שבו מקבלים כרטיס אחד בחינם ואז מוזילים משמעותית את העלויות והופכים את הבילוי למשתלם יותר.

אלו מנויים יש בסינמה כרמיאל?

יש כל מיני הסדרים שיהפכו את כרטיסי הקולנוע לזולים יותר. כך למשל רכישה מראש של שישה או עשרה כרטיסים מוזילה את העלות עבור כל כרטיס. אם אוהבים ללכת לקולנוע, אין סיבה שלא לקנות כרטיסיה ולהוזיל את העלויות של כל כרטיס. כך הבילוי הופך להוצאה סבירה יותר, ביחס להוצאה מתמשכת על כרטיסים לקולנוע כל פעם.

לסיכום, ככל שאתם גרים בצפון, לכו לסינמה כרמיאל לבילוי עם המשפחה.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *