נוסעים לביקור בצפון? לכו למוזיאון חיפה

רובנו מתגוררים במרכז הארץ והמשמעות של זה היא שאנחנו פחות נעים וניידים ברחבי הארץ

יום רודף יום ולכן רובנו נשארים באותו המרחב שאנחנו עובדים בו ומתגוררים בו. עם זאת, ככל שאתם כבר מתחילים לנסוע לחופש ועולים צפונה, אנחנו ממליצים שתעברו דרך מוזיאון חיפה.

למה כדאי לבקר במוזיאון חיפה?

מוזיאון העיר חיפה הוא מוזיאון מושקע ומלא תערוכות אשר כל מי שאוהב אומנות יכול למצוא בקלות תערוכה שמדברת אליו. החל מתערוכות של אומנות יפנית דרך תערוכות של יצירות של מארק שאגל. כמו כן יש תערוכות מודרניות שונות של נושאים שונים ומשונים. ממש יש הכל מהכל. לצורך העניין, היינו ממליצים לכם לנסוע למוזיאון חיפה במיוחד אבל אם אתם נוסעים צפונה בלאו הכי, זה יהיה ממש פשע לא ללכת.

מה עוד יש במוזיאון חיפה?

מעבר לתערוכות המיוחדות שיש במוזיאון, יש מרכז לחינוך אשר משקיע בפיתוח הילדים על ידי שיתופי פעולה עם בתי הספר ועל ידי כך חשיפת הילדים לאומנות ופיתוח היצירתיות שלהם. כך למשל יש את הסדנה שנקראת "מעשה באומנות" אשר במסגרתה מדריכות שעברו הכשרה במוזיאון מעבירות סדנה של שלוש שעות לילדים שבמסגרתה הם חווים ומתנסים עם צבעים שונים, ציור ועבודת צוות. מדובר על סדנה נהדרת שחושפת את הילדים לאומנות על ידי עבודה שלהם וחוויה שלהם.

מה לגבי ימי הולדת?

ניתן לקיים מסיבות ימי הולדת במוזיאון אשר במהלכן מלמדים את הילדים אומנות באמצעות יצירה ומשחק ובסוף הסדנה הילדים הולכים הביתה עם יצירת אומנות שהם עשו במו ידיהם. במקום להמשיך עם סדנאות יום ההולדת אשר מביאים ליצן ורק מאביסים את הילדים בממתקים, אפשר לבחור גם סדנה שיש בה יותר ערך ומשמעות ואפשר לחבר את הילדים ליצירתיות הגלומה בהם ולדמיון שלהם.

לפיכך, בפעם הבאה שאתם נוסעים צפונה, תעשו לעצמכם טובה ותעברו דרך מוזיאון חיפה. בין אם מדובר על נסיעה בהפתעה לצפון ובין אם מדובר על נסיעה מתוכננת, לא יכול להיות שתעברו דרך חיפה ולא תיסעו לביקור במוזיאון המדהים הזה. כמו כן, קחו אתכם את הילדים שלכם. הם יודו לכם על החוויה הנפלאה.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *