אבוקייק – הבילוי האהוב ביותר לעונת הקיץ

עונת הקיץ היא התקופה שבה כולם אוהבים לנסוע לכל מיני מקומות ולבלות כאילו אין מחר

אחד הדברים שהורים מנסים למצוא כאשר מדובר על פעילות לילדים בתקופת הקיץ הוא שהפעילות תהיה של לכמות גדולה של שעות ותיתן מענה הולם לזמן שהילדים מחוץ לבית. אחד היתרונות של אבוקייק הוא שמדובר על פעילות חובקת אשר נותנת מענה לצרכים של הילדים והן ההורים לפעילות מעניינת בעונת הקיץ.

אז מה זה בעצם אבוקייק?

מדובר על חברה שעוסקת בפעילויות מסוגים שונים בצפון הארץ. החל מפעילויות של קייקים במים או אבובים ועד לפעילויות של חץ וקשת, פארק חבלי, טיולי ג'יפים וטיולי אופניים. בגלל שמדובר על מגוון כל כך רחב של פעילויות, אז אפשר לנסוע לצפון לכמה ימים ולהנות מכל אחת מהפעילויות האלו בנפרד. מאחר וכשמדובר בטיולי משפחות אז יש לכל אחד מבני המשפחה רצון משלו, הרבה פעמים קשה למצוא פעילות לכולם ושכולם ירצו ללכת אליהן באותו הזמן ולכן המודל שמציעים שם הוא נהדר: יש מגוון גדול של פעילויות שאפשר לעשות בו זמנית בהתאם לעסקה שסגרתם.

אלו עסקאות יש באבוקייק?

על מנת לתת מענה לכמה שיותר צרכים של האנשים שמגיעים לאבוקייק יש דילים למשפחות שמוזילים את העליות ונותנים מענה של פעילות משפחתית במחיר סביר. כך למשל פעילות של טיול ג'יפים וארוחת צהריים או ראפטינג משפחתי וטיול רייזרים.  היתרון של דיל משפחתי הוא הזמן המשותף שיש יחד כמשפחה והפעילות המשותפת.

בנוסף לדילים המשפחתיים יש גם דילים אקסטרים. אבוקייק נותן מענה גם לאנשים שאוהבים פעילויות יותר קיצוניות כמו למשל טיול רייזרים בתוספת לייזר טאג וכן טיול רומנטי עם סלסלה רומנטית לזוג. הרעיון הוא ליצור התאמה כמה שיותר מוצלחת בין האנשים שבאים להנות מהפעילויות שמציעים באבוקייק ובין סוג הפעילות שנותנים.

בנוסף לפעילויות האלו, אבוקייק מציעים גם את פעילות הקטיף הידועה בצפון אשר תחומה לתקופה מאוד ספציפית אבל יכולה להוות פעילות נהדרת לכל המשפחה.

בשורה התחתונה, בפעם הבאה שאתם מחפשים פעילות משפחתית, סעו לאבוקייק ותבחרו את הדיל המתאים ביותר עבורכם. הגיוון והגמישות בבחירת הדילים הופכת את חוויית השירות למופלאה.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *