3 סרטים קרובים ביס פלנט (20/06/2017)

בכל הנוגע לסרטים, אין ספק כי עונת הקיץ מביאה עמה את הסרטים הטובים ביותר, אלו שנחשבים כשוברי הקופות הגדולים ביותר, וכל מה שנותר לנו לעשות הוא פשוט – להגיע לבית הקולנוע ולראות אותם בהנאה רבה.

אחד הבילויים האהובים ביותר הוא כמובן בילוי בבתי קולנוע. בארץ קיימים מאות בתי קולנוע שונים, המקרינים את הסרטים החמים ביותר בעולם ובישראל. אחד מבתי הקולנוע הפופולריים ביותר הוא רשת בתי הקולנוע של יס פלנט.

רשת יס פלנט, אשר נפתחה לראשונה בשנת 2002, תחת מתחמי הקולנוע של חברת מגה-פלקס, נחשבת לרשת הגדולה והמצליחה ביותר בישראל. לרשת קיימים כיום שישה סניפים ברשמת השרון, מערב ראשון לציון, ירושלים, כפר סבא ובנתניה. בתי הקולנוע של סינימה סיטי הינם באיכות גבוהה במיוחד, מרווחים ויוקרתיים, מה שמעניק חוויית צפייה אולטימטיבית עבור הסרטים. כמו כן, בכל מתחם של סינימה סיטי תוכלו גם למצוא אזור VIP מומלץ ומפנק במיוחד.

מעבר לאיכות בניית מתחם הסרטים הגדול של יס פלנט, חברי ההנהלה דואגים להביא לקהל הרחב את הסרטים המעניינים ביותר, המרתקים ביותר, עם הכוכבים הגדולים ביותר. כך תוכלו לראות כי בכל שבוע תוכלו להנות ממגוון של סרטים חדשים ומרהיבים אשר לא תוכלו לעמוד בפיתויי שלהם.

אם כן, במידה ואתם מעוניינים ללכת לראות סרט בקרוב, באחד מבתי הקולנוע של יס פלנט – קבלו שלושה סרטים מומלצים ביותר, אשר מוקרנים ממש בימים אלה:

  1. וונדר וומן – הסרט עטור השבחים, ללא ספק נחשב כשובר הקופות של הקיץ, בכיכובה של גל גדות האגדית, אשר נותנת את כל כולה בתפקיד הראשי. הסרט וונדר וומן מבוסס על סיפור הקומיקס של גיבורת העל. הסרט מתאר את סיפורה של דיאנה פרינס, נסיכת האמזונות, שהוכשרה להיות לוחמת שלא ניתן לעצור בעדה. הסרט מתרחש על רקע מלחמת העולם הראשונה, בה טייס אמריקאי (כריס פיין) מתרסק על האי, ומיידע את דיאנה על המלחמה המתרחשת. בין רגע עוזבת דיאנה את ביתה, במטרה לעצור את המלחמה ולעצור את האיום הקיומי החל על בני האנוש. אט אט היא מגלה את עוצמת הכוח הטמון בה, וכן את ייעודה האמיתי בחיים. בכך הופכת להיות גיבורת על, אחת הגדולות שידע העולם.
  2. שודדי הקאריביים – נקמתו של סלאזר – הסרט החמישי בסדרת שודדי הקאריביים, אשר גם הפעם מצליח לרתק אותנו ולהשאר דבוקים במתח למסך. גם הפעם, חוזר ג'וני דפ לתפקיד המשעשע של קפטן ג'ק ספארו, שנחשבת ללא ספק כאחת הדמויות האהובות ביותר בעולם הקולנוע. בסרט עצמו, נמצא ג'ק ספארו בהרפתקאה חדשה, לאחד שאיבד את מזלו (שוב). רוחות רפאים של פיראטים בהנהגת היריב המושבע שלו – קפטן סלאזר מתחילות להתגלות אליו, במטרה להרוג כל פיראט בים ובעיקר – אותו.
  3. המעגל – הסרט (אשר בו מככבת אמה ווטסון), מתאר את סיפורה של מיי הולנד, בחורה צעירה שמתקבלת לעבודה בחברת מולטימדיה גדולה שנקראת "המעגל". עם הזמן, מתקדמת מיי בתפקידה, עד שמגיעה לתפקיד בכיר והופכת להיות הפנים של התאגיד. בעוד היא נמצאת בשיא הצלחתה, מגלה מיי כי חייה עומדים בפני סכנה ממשית.

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *