חם בחוץ? לכו לימית פארק המים

בכל קיץ אנחנו עומדים בפני אותה בעיה: החל מהשעה שבע בבוקר כל כך חם ולח בחוץ שאנחנו צריכים למצוא לעצמנו פתרונות לפעילויות כך שלא נאלץ להיות בבית כל היום עם המזגן

כמה זמן כבר אפשר לבלות בבית מול הטלוויזיה?! באיזה שהוא שלב זה נמאס ואנחנו רוצים משהו אחר. אחרי שהולכים לקולנוע ורואים את כל הסרטים שיש שם ואז גם לים, המקום הבא ללכת אליו הוא ימית פארק המים.

למה כדאי ללכת לימית פארק המים?

בימי הקיץ החמים אין לנו הרבה ברירה ואנחנו צריכים למצוא פתרונות יצירתיים. כאשר מדובר במקום שאפשר לבלות בו עם בגד ים ולהיכנס למים, מדובר ביתרון כפול. בילוי בימית פארק המים הוא יותר מרק כניסה למים, מדובר על בילוי במים, התגלשות במגלשות ועוד כל מיני אטרקציות שיש במקום.

בימית פארק המים יש כל מיני מגלשות שמתאימות לגילאים שונים. הרי האתגרים והריגושים שמתאימים לגיל שנות העשרה הוא לא כמו האטרקציות שמתאימות לגילאים של ילדים קטנים. יתרה מכך, לא נעמיד ילדים קטנים בסכנה ונעלה אותם על מתקנים ומגלשות שעלולים לסכן אותם. לכן בימית פארק המים יש חלוקה ברורה לפי גילאים וגובה של הילדים על מנת לאפשר להם להנות מהמתקנים מבלי לסכן את עצמם.

עוד יתרון משמעותי שיש לימית ספארק המים הוא שבימי החופש יש שם פעילויות משתנות כל יום: החל ממתקנים מתנפחים בתוך המים, הצגות לילדים ואפילו משחקים שונים. ברגע שיש גיוון ועושר של פעילויות נוצר מצב שלא משעמם וכל הזמן יש מה לעשות עם הילדים.

על מה חשוב להקפיד כאשר נוסעים לימית פארק המים?

בגלל שמדובר על פארק שרוב הזמן נמצאים בחוץ ובמים יש סכנה אמיתית להתייבשות ולחשיפה גדולה לשמש אשר עלולה לפגוע בעור. חשוב מאוד להקפיד לשתות הרבה, גם כאשר לא מרגישים צמא ויותר מכך חשוב מאוד להסתובב עם כובע ולמרוח קרם הגנה כדי למנוע פגיעה של השמש בעור שלנו. שמש ישירה יכולה להיות מאוד מסוכנת ושהות ארוכה בחוץ יוצרת חשיפה מתמשכת לשמש. תזהרו ותמרחו קרם הגנה.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *