3 אטרקציות מומלצות לאוגוסט

חודש אוגוסט הוא חודש קשוח מהרבה בחינות. ראשית, מדובר על אחד החודשים הכי חמים ולחים שיש בשנה

כמעט בלתי אפשרי לצאת מהבית ולשהות בחוץ יותר מכמה דקות ספורות. זה לא מספיק, אז הורים לילדים חווים קושי כפול: מעבר לכך שהם צריכים להמשיך לעבוד כרגיל, הילדים נמצאים בחופש וללא כל מסגרת החל מהשבוע השני של אוגוסט ועד תחילת שנת הלימודים. על מנת שלא תאבדו את הראש במחשבות וחששות על מה לעשות עם הילדים בחודש אוגוסט, ליקטנו עבורכם שלוש אטרקציות שאי אפשר לטעות בהן והן מתאימות לכל גיל:

אטרקציה ראשונה – לכו לים

מדובר על פעילות שלא דורשת היערכות ברמה הכלכלית אלא רק ברמה הטכנית של הגעה לחוף הים וכמובן בכל הפעולות שגורמות לנו להיות חכמים בשמש ולא לקחת סיכונים מיותרים של חשיפה לשמש. אם נוסעים לים מוקדם בבוקר או אחרי הצהריים אפשר לבלות שם כמה שעות עם הילדים ולתת להם מרחב ראוי ונעים להוציא בו אנרגיות. כל עוד אתם מקפידים על שימוש בקרם נגד שיזוף ושהיה בצל כאשר השמש חזקה, זוהי אחת האטרקציות המומלצות.

אטרקציה שניה – לונה פארק

אף אחד לא באמת מבוגר בשביל הבילוי הזה בלונה פארק. כולם אוהבים לעלות על המתקנים ותמיד אפשר למצוא מתקנים שמתאימים לכל גיל. יש את מי שאוהב את המתקנים היותר מורכבים ומעוררים בחילה כמו רכבות הרים או נפילה חופשית ויש מי שמעדיף את המתקנים היותר סולידיים ורגועים כמו גלגל ענק. כך או כך, מדובר על פעילות שיכולה לשמור את הילדים נרגשים ושמחים לאורך יום שלם ולכן מומלצת מאוד. כדאי לבדוק עם חברות האשראי השונות בנוגע למבצעים על אטרקציות והטבות משום שתמיד יש כאלו לאורך הקיץ ובמיוחד באוגוסט.

אטרקציה שלישית – טיול בארץ

פעילות פיזית היא אחד הדברים החשובים ביותר עבור ילדים. בגלל שרוב הזמן הם יושבים מול הטלוויזיה או מול מסך הטלפון הנייד, הם פחות ופחות בפעילות. על מנת לשמור עליהם פעילים מומלץ מאוד לבחור בטיול בארץ כאחת האטרקציות.

לסיכום, יש הרבה אטרקציות שיכולות להתאים לזמן עם הילדים אבל אלו הן המומלצות ביותר על ידנו.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *