אובססיביים עם שוקולד – סעו לדה קרינה

עולם האנשים שאוהבים שוקולד מתחלק לשני סוגים: אנשים שאוהבים שוקולד לפרקים ואנשים שלא יכולים לזוז בלי לאכול שוקולד לפחות פעם ביום. למי שאוהב לאכול שוקולד לפרקים

המאמר הבא הוא המלצה חמה עבורכם לפעם הבאה שאתם נוסעים לצפון לטיול. לעומת זאת, אלו שאובססיביים עם שוקולד: אתם חייבים לנסוע לדה קרינה. חייבים.

מה יש במפעל השוקולד של דה קרינה?

דה קרינה הוקם אי שם בשנת אלפיים ושש בלב רמת הגולן על ידי זוג עולים מארגנטינה אשר הגיעו לישראל על מנת להגשים את חלומם – הקמת מפעל שוקולד אשר מייצר שוקולד בעבודת יד. מפעל השוקולד של דה קרינה משלב בין שיטות עבודה מסורתיים לידע מודרני תוך שמירה על עדכונים מחקריים אשר הופך את השוקולד להנאה ייחודית וטעימה ותוך השקעה החל מהאריזה ועד לטעימה. מדובר במפעל שמשקיע מחשבה בטעמים ובמרקמים תוך יצירת ניגודים ושילובים, השפעות שמגיעות מדרום אמריקה ועד לחוויה כוללת של מלוא החושים.

אלו פעילויות מתקיימות במפעל דה קרינה?

למפעל יש מרכז מבקרים אשר מתקיימות בו פעילויות שונות שכולן קשורות לסיפור אהבה שהביא להקמת המפעל ולשוקולד. מתקיימים בו סיורים מודרכים לאנשים יחידים ולקבוצות, סדנאות מיוחדות של שוקולד לילדים, סדנאות מעניינות של שוקולד לארגונים ולחברו ואפילו סדנאות גיבוש. כמו כן, אפשר לערוך במפעל ימי הולדת ואירועים מיוחדים למבוגרים.

מה אפשר לקנות במפעל?

במפעל השוקולד המיוחד הזה אפשר לרכוש מוצרים שונים של שוקולד, בין אם מדובר על מזכרת ובין אם מדובר על מתנה. יש כל מיני סוגים של שוקולד אשר חלקו הוא שוקולד שמיוצר בגרסה מצומצמת ובמהדורה מוגבלת וחלקו מיוצר באופן שוטף וכל הזמן. כאשר רוצים לקנות מתנה לוועדי עובדים או אפילו לעובדים עצמם בחברות גדולת, כדאי ליצור קשר עם מרכז המבקרים של דה קרינה ולבדוק איזה מארזי שוקולד אפשר לקנות שם. לקבל מתנה של שוקולד (שהוא כשר) זו מתנה שאין אדם שלא ישמח לקבל.

בשורה התחתונה, בין אם אתם מהאנשים שאובססיביים עם שוקולד ובין אם לאו, מומלץ לכם לנסוע לבקר שם. מדובר בחוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה.

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *