מחפשים פעילות לסופ"ש? נסו הופעות 1+1

עליות של הפעילויות שלנו הן לא זולות. לא משנה מה עושים, החיים פה הפכו להיות מאוד יקרים.

עם זאת, אנחנו לא רוצים להפסיק לחיות ולהנות ולכן צריך לחשוב על כל מיני דרכים יצירתיות להביא לכך שאנחנו כן עושים פעילויות שאנחנו אוהבים אבל מוצאים דרכים להוזיל אותן. אחת הדרכים להוזיל את הפעילויות שאנחנו רוצים לעשות היא לחפש מבצעים שמאפשרים לרכוש משהו אחד ולקבל את השני בחינם, כמו למשל הופעות 1+1.

איך עובד המנגנון של הופעות 1+1?

יש כל מיני עסקאות של חברות אשראי עם עסקים של הופעות וחברות שונות אשר סוגרות שיתופי פעולה שמטרתם להביא לכך ששני צדדים ירוויחו. כאשר מדובר על מנגנון של הופעות 1+1 שמופעל דרך חברת אשראי מסוימת, חברת האשראי מרוויחה כי אפשר לקנות את הכרטיסים המוזלים רק דרכה ואז המוניטין שלה עולה. כמו כן, החברה שמקיימת אתת ההופעה הופכת לנחשבת כי בזכותה יש את ההופעה המוזלת. הרעיון הוא שמזמינים כרטיס אחד ומקבלים את השני בחינם. כאשר משתמשים במנגנון הזה, בקלות חוסכים כסף רב שהיינו מוציאים על רכישה של שני כרטיסים מלכתחילה. כאשר רוצים ללכת להופעה אבל לא רוצים להוציא עליה מאות אלפי שקלים, רכישת הכרטיסים להופעה דרך המנגנון של הופעות 1+1 זו הדרך המשתלמת ביותר לעשות זאת.

איפה בודקים אלו הופעות מתקיימות במנגנון של הופעות 1+1?

יש כל מיני אתרים ופרסומים שהם אפשר לדעת לאלו הופעות מוכרים כרטיסים במנגנון של הופעות 1+1. כדאי להיות עם תשומת לב גבוהה משום שבדרך כלל מדובר על כרטיסים שנמכרים בשיא המהירות וחבל לפספס את הנושא. אם דואגים לשמור על ערנות ולראות מתי מתפרסמים הפרסומים על כרטיסים להופעות 1+1 אפשר לקנות אותן במהירות ולשריין לעצמנו פעילות כיפית ומהנה לאותו סוף שבוע ובעלות שאינה מוגזמת. הרעיון הוא לשים לב למבצעים שמתפרסמים ולא להתמהמה עם ההזמנה.

לסיכום, אנחנו מאוד ממליצים על רכישת כרטיסים להופעות 1+1 בכל הזדמנות שיש לכם. אתם לא יודעים מתי תוכלו לעשות בהם שימוש וחבל שלא לעשות שימוש במבצע המשובח הזה כשאפשר.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *