אלעל הנוסע המתמיד

היום, נסיעות לחו"ל הן לא מה שהיה פעם. הטיסות הפכו להרבה יותר זולות וניתן לתכנן היום חופשה בחו"ל שלעיתים תהיה אפילו יותר זולה מחופשה בארץ

ברגע שכך הם פני הדברים, הרבה יותר משתלם להצטרף לכל מיני מועדונים שנותנים נקודות כמו אלעל הנוסע המתמיד. הרעיון של המועדונים מהסוג הזה הוא לתת לכם הטבות ככל שאתם טסים ביותר טיסות. ספציפית במאמר הזה אנחנו נספר לכם למה כדאי לכם להצטרף למועדון אלעל הנוסע המתמיד.

סיבה ראשונה: אוהבים כחול לבן

אנחנו יכולים להיות במועדון של כמעט כל חברת תעופה אבל ברגע שאנחנו חברי מועדון במועדון תעופה כמו הנוסע המתמיד אנחנו מחזקים את הכלכלה הישראלית כי אל על היא חברה ישראלית. חשוב מאוד לנסות לפרגן ולחזק עסקים ישראליים איפה שניתן כי בסופו של דבר זו הכלכלה של כולנו.

סיבה שניה: המבצעים הכי שווים שיש

אחרי בדיקה מדוקדקת שביצענו גילינו שללא ספק אל על הוא המועדון עם המבצעים הכי שווים שיש. מדובר במועדון אשר חושב כל הזמן על המבצעים הכי מעניינים לפי חלוקה של גיל, תחומי עניין ובעיקר בהתאם לחשיבה אסטרטגית של מה שיכול להתאים לכל אחד מאיתנו. אנשים שטסים הרבה והם בשלב של טרום הילדים, יעדיפו מבצעים כחלק מהמועדון של אלעל הנוסע המתמיד, לטוס ליעדים כמו ניו יורק ולונדון או אפילו לסופ"ש באיזה אי ביוון. לעומת זאת, כאשר מדובר על משפחה עם ילדים קטנים, סוג המבצעים והטיסות שמעניינים את האנשים הם אחרים ושמים יותר דגש על הילדים וההטבות שאפשר לקבל עבורם. אחת הגדולות המרכזיות של המועדון אלעל הנוסע המתמיד הוא לדעת לבצע את ההתאמה לכל אחד לפי העדפותיו.

סיבה שלישית: בעלות מינימלית

במועדון אל על הנוסע המתמיד מקבלים עשרות הטבות ברכישות במקומות שונים אשר מתורגמים לנקודות לטיסות. היתרון הוא שכולנו רוכשים כל מיני דברים במהלך התקין של החיים ולא מסבים לכך כל תשומת לב ובמקביל לכך שאנחנו מבצעים את הרכישות אנחנו צוברים נקודות ויכולים להנות מהן בטיסות אחרי כך. מדובר על הטבות נפלאות שניתן לקבל רק כאשר מצטרפים למועדון אלעל הנוסע המתמיד בעלות של 19.90 ₪ בלבד.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *