ספירל פארק באילת – החוויה המושלמת לכל המשפחה

ספירל פארק באילת מספק חוויה ייחודית לכל המשפחה ומציע מתקני שעשועים מתקדמים לכל גיל

הפארק מכיל כמה מתקני דגל מובילים כמו הטרנטולה – קרוסלה בהילוך גבוה הממוקמת בפסגת הבניין של ספירל פארק ומשקיפה על כל אילת. כמו כן, "קרוסלה משוגעת" – מתקן נוסף המתסובב סביב עצמו בהילוך מהיר בגובה 11 מטר, וכן מגדל הנפילה בו נופלים מגובה 20 מ' נפילה חופשית כשאתם קשורים לכסאות חגורים. הפארק מציע גם חוויות ילדים ללא מתקנים מפחידים, כמו למשל קרוסלת סוסים איטית בייבוא מאיטליה.

ביקרתם באילת עם הילדים? תנו קפיצה לספירל פארק

הספירל פארק הוא למעשה הלונה פארק של אילת. כל מתקני הלונה פארק הידועים נמצאים בו, והוא נמצא במגמת התרחבות עם חלוף השנים. ספירל פאקר ממוקם ממש ליד המרינה ולכן ניתן גם ליהנות מנוף הים והספינות וגם להתענג עם נוף העיר שנשקפת כולה לנגד עיניכם מהצד השני.

מתקני שעשועים בהילוך גבוה

לכל חובבי האקסטרים והמתקנים המהירים, ספירל פארק מספק חוויה ייחודית. יש לכם ילדים או פרטנרים שחוששים? הפארק גדוש גם במתקנים איטיים המסבים רוגע נטו, ללא אתגר אקסטרים. ספירל מפק חוויה לכל סוגי המבלים ומציע שירות שלא היה נראה באילת בעבר: פארק שעשועים, והפעם ברמה של לונה פארק בערים מרכזיות בעולם.

ספירל פארק נגיש מכל רחבי אילת

הוא ממוקם במרינה, בסמוך לאזור בתי המלון. גם מתוך העיר בשכונות המגורים הגישה אליו קלה ופשוטה. הפארק נחשב בולט, ושילוט נמצא בסמוך לו, מה שמאפשר הגעה קלה מכל בית מלון או הארחה ברחבי העיר. ביקרתם בריף הדולפינים, ובמצפה התת ימי? ניסיתם את קניון המפרץ ואת הדוכנים שסביבו? אם חסרים לכם רעיונות ואתם חובבי פארקי שעשועים, בקרו בפארק ספירל וגלו עולם שלם וחדש של מתקני שעשועים מקומיים אילתיים שישלימו לכם את חוויית החופשה.

ספירל פארק בערב

בערב, נהנה הפארק מתאורת בוטיק המתפרסת גם על המרינה והים. אם אתם מבלים בזוג, וחסרה לכם החוויה הרומנטית, ספירל פארק בערב מספק בדיוק את הנדרש. עולים על מתקני האקסטרים ונחים בישיבה בקנטינות הבוטיק מול האורות הנוצצים של הפארק המדובר ביותר באילת!

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *