כרטיסים לסינמה סיטי 1+1

סינמה סיטי ידוע כאחד ממרכזי הקרנות הסרטים הטובים ביותר בישראל. מתחם סינמה סיטי ממוקם באזור גלילות, סמוך מאוד לתל אביב, ומהווה ממש מוקד עלייה לרגל עבור אוהבי הסרטים והבליינים השונים

המגיעים לסינמה סיטי נחשפים למתחם רחב מאוד, בעל חנויות רבות, בתי קפה, מסעדות שף וכמובן – אולמות קולנוע מהטובים בישראל. אולמות הקולנוע בסינמה סיטי הם מהמיוחדים ומהמודרים שניתן למצוא בישראל. אולמות אלה מאפשרים לצופה בסרט את החוויה האולטימטיבית שכלולה באיכות תמונה מעולה, סאונד מדויק והושבה מסודרת ומאורגנת.

מתחם הסינמה סיטי צובר תאוצה והוא מזמין את הלקוחות ליהנות מכרטיסים לסינמה סיטי 1+1. אנו קוראים למבצע זה סינמה סיטי 1+1 וזהו למעשה מבצע ללקוחות שונים, אשר אם הם עומדים בדרישות שלנו הם יוכלו ליהנות ממנו.

אם דיברנו על חוויה בעת ההגעה לקולנוע, סינמה סיטי דואגת לכך שהחוויה לא תהיה רק הסרט אותו אנו נראה

בסינמה סיטי ישנם מדי פעם לפעם אירועים מיוחדים אשר משלבים בין הדברים אותם אנו אוהבים. כך, בבתי הקולנוע של אנו יכולים להירשם לאירוע שכולל סרט מסוים, שלאחריו תגיד הרצאת אורח מיוחדת, שקשורה כמובן לאופי הסרט, כל זאת תוך כדי כיבוד מיוחד שסינמה סיטי דואגת לו במיוחד למאורע. אירועים שכאלה אינם דבר נדיר בסינמה סיטי וניתן להתעדכן ולמצוא אירוע שכזה כמעט בכל שבוע .

 

סינמה סיטי 1+1 למעשה מוענק לצופים שונים. הראשונים שבהם הם כמובן הצופים ההדוקים של מתחם הסינמה סיטי. סימנה סיטי 1+1 מעוניין להיטיב עם קהל הלקוחות ההדוק שלו, אשר מגיע לצפות בסקטים פעמים רבות מדי חודש. קבל לקוחות זה הוא קהל מצומצם, אשר נהנה מהטבות רבות במתחם הסינמה סיטי ובנוסף, נהנה מהמבצע החדש – סינמה סיטי 1+1.

בנוסף ללקוחות הקבועים שלנו, מבצע סינמה סיטי 1+1 מגיע לעוד לקוחות שמגיעים אלינו. הלקוחות השונים שיכולים לקבל את ההטבה המיוחדת של סינמה סיטי 1+1 הם לקוחות כל הבנקים אשר ייקנו את כרטיס הקולנוע שלהם בעזרת כרטיס אשראי. הקנייה בכרטיס אשראי תיתן הטבה חד פעמית לכל לקוח ליהנות ממבצע סינמה סיטי 1+1. ההטבה היא הטבה ייחודית וחד פעמית, ואת ההטבה ניתן לקבל עד חודש יולי 2017.

אנו ממליצים לכולכם להגיע וליהנות מהמתחם של סינמה סיטי. אמנם חווית סרטים ניתן למצוא בכל מקום, אך החוויה של הסרט בסינמה שיטי היא חוויה ססגונית וייחודית שלא תמצאו בשום מקום אחר. עם כל המאפיינים המיוחדים של בסינמה סיטי אנו מבטיחים לכם כי תחוו חוויה שונה ומיוחדת ותחזרו פעם אחר פעם למתחם הסינמה סיטי. הטבת הסינמה סיטי 1+1 יכולה לשדרג מאוד את חווייתכם ולהעניק לכם חוויה קולנועית מהטובות ביותר בישראל, תוך כדי תשלום מינימלי לסרט בוא אתם צופים. חשוב לציין שוב כי הטבת סינמה סיטי 1+1 מותנית בשימוש יחיד ואינה ניתנת להעברה מאדם לאדם.

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *