מתלבטים מה לעשות בשבת? לכו להיכל הקרח

חג שבועות זהן חג כיפי ונהדר לילדים אבל עבור ההורים מדובר בתקופה לא פשוטה. מקומות העבודה לא תמיד מגלים הבנה לכך שלילדים אין מסגרת וצריך שההורים יבלו איתם

יתרה מכך, גם אם ההורים נמצאים עם הילדים, זה לא בהכרח אומר שיש להם מה לעשות איתם. כאשר ההורים מתחילים לאבד את הצפון בגלל שלילדים אין מה לעשות, זה בדיוק הזמן לעזוב הכל ולנסוע להיכל הקרח. 

למה לעזוב הכל ולנסוע להיכל הקרח?

זו שאלה מצוינת כי לכאורה מדובר בסך הכל על עוד איזה שהוא סוג של פארק שמטרתו להנעים את זמנם של הפוקדים אותו אבל כאשר מדובר בהיכל הקרח, החוויה שמקבלים המבקרים היא נהדרת לאין שיעור ביחס למקומות אחרים.

למה חווית הביקור בהיכל הקרח מוצלחת יותר?

  1. פעילות פיזית – בגלל שמדובר בהחלקה על הקרח אז נוצר שילוב נהדר בין פעילות בידורית לפעילות ספורטיבית. מאחר ורובנו לא זזים מספיק במהלך היום, ביקור בהיכל הקרח עונה על שני צרכים בו זמנית: גם כיף וגם פעילות פיזית. החלקה על הקרח היא לא פעולה פשוטה אבל כאשר מבצעים אותה עם בני משפחה אהובים היא הופכת לכיפית ונעימה.
  2. פעילות שמעסיקה אותנו שעות רבות – מאחר ומדובר על מקום שאפשר גם להחליק על הקרח וגם לראות משחקי הוקי, אפשר לבלות בהיכל הקרח זמן רב. מאחר ואחד הקשיים של ההורים הוא לדאוג לעיסוקים עבור ילדיהם, אז בילוי של מספר שעות באותו המקום הוא הפתרון הקלאסי עבורם.
  3. מקום נעים וצונן לימים החמים – כאשר מאוד חם בחוץ, אנחנו מנסים למצוא פתרונות של מה לעשות שהוא לא רק לשבת בתוך הבית עם המזגן. כאשר יש לנו אפשרות ללכת למקום כמו היכל הקרח, אנחנו מרוויחים פעמיים: גם בידור איכותי וכיפי וגם בילוי במקום צונן וקר ביום חם ולח.

 

לסיכום, ניתן לראות שביקור משפחתי בהיכל הקרח יכול לענות לנו על מספר צרכים בו זמנית: הן על עיסוק מעניין לילדים, מקום נעים להיות בו כשחם בחוץ, פעילות ספורטיבית ואף צפייה במשחק הוקי משובח.

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *