מרגישה כמו תאונת אופנה? 3 מבחנים שיעזרו לך לענות על השאלה

עולם האופנה הוא עולם חי, בועט ומתפתח ללא הפסקה

מאחר והוא כזה, יש תמיד את קו הגבול הדק בין פריט לבוש חדש שהוא אופנתי ומעניין לבין משהו שיהיה בחזקת תאונה אשר היה עדיף להימנע ממנו אפילו ברמת המדידה מול המראה. בגלל שהאופנה הופכת נועזת יותר ויותר, אנחנו נדרשים לבדוק בזהירות האם משהו עולה בקנה אחד עם המונח "אופנתי" או שלחילופין מדובר במשהו שהיה עדיף לא ללבוש. מה נעשה? נעקוב אחרי שלושת המבחנים שיעזרו לנו לפתור את השאלה.

מבחן מספר אחד: האם קארי בראדשו הייתה לובשת את זה?

אין אישה שלא מכירה את הסדרה המופלאה: "סקס והעיר הגדולה" ואת הכוכבת שלה: קארי בראדשו. כולנו מכירים את הלבוש המוזר והנועז שלה. אז ככל שאת מתלבטת אם קנית פריט לבוש שמוטל בספק, תשאלי את עצמך את השאלה הפשוטה: "האם קארי הייתה לובשת אותו?". אם התשובה היא: "לא". הצעד הבא הוא להיפטר מאותו פריט לבוש. אם התשובה היא "כן" אז את יכולה להמשיך לשאלה הבאה.

בלונדינית, אופנה

להרגיש בנוח ולהראות טוב

מבחן מספר שתיים: האם זה משהו שתוכלי לשרוד איתו יום שלם?

נכון, מדובר בשאלה מעצבנת ויעילה למדיי אבל אין מה לעשות, בסופו של דבר, מה שאנחנו לובשים זה בשביל שנוכל ללכת איתו לאורך זמן. אם את מוצאת את עצמך מודדת בגד, אופנתי ככל הניתן אבל שבפועל אי אפשר לזוז איתו או לשבת איתו, אין לך בשביל מה לקנות אותו גם אם הוא אופנה בהתגלמותה. זה מיותר לחלוטין. אם עברת את מבחן אחד ואחר כך את מבחן שתיים, את מוכנה למבחן שלוש.

מבחן מספר שלוש: נתראה בשנה הבאה?

אומנם כיף לקנות בגדים מיוחדים שעשויים מחומרים מעניינים ובעלי הצהרה מעניינת לגבי צו האופנה אבל עדיין חייב להיות איזה שהוא קו של יעילות ולכן חשוב מאוד כן לדאוג לכך שיהיה מדובר בפריט לבוש שנלבש יותר מפעם אחת ולכן אם אנחנו לא רואים את עצמנו לובשים אותו גם בשנה הבאה, אין טעם לקנות אותו כבר עכשיו.

לסיכום, פעם הבאה שאת מתלבטת בנוגע לפריט אופנה, תפעלי על בסיס שלושת השאלות האלה ותגיעי לפתרון.

לקבל קוד קופון לחץ כאן

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *