יס פלאנט מתחם בילוי חדשני לכל המשפחה

יס פלאנט נודע וסחף את הארץ כמתחם בילוי אהוב ומהנה, שהפך מיום הקמתו למקום הבילוי המוביל ביותר בישראל

יס פלאנט הוא מן המתחמים הענקיים ביותר בישראל, מתחם הכולל עשרות מוקדי בילוי, בתי קפה ומסעדות, מוקדי קניות מרכזיים וכמובן כל הסרטים האיכותיים והעכשוויים ביותר לצפייה רק עם האיכות הגבוהה ומקצוענית של יס פלאנט.
בנוסף מתחם יס פלאנט מציע לאורך כל השנה מבצעים משתלמים של צפיית סרט במבצע אחד פלוס אחד.
עם רכישת כרטיס קולנוע אחד מקבלים את השני במתנה, וזו כבר סיבה טובה להגיע למקום ולהתחיל ליהנות מכל מה שיש למתחם להציע.

מרבית הצופים המתעניינים בסרטים, כאשר מקור הבילוי האהוב עליהם הוא ללכת לסרט, בוחרים שוב ושוב במתחם יס פלאנט כמקום הנבחר והראשון לצפייה בסרטים

אלו לא רק המבצעים המשתלמים במקום, עם ההנחה המשמעותית והזולה של קבלת כרטיס חינם ברכישת כרטיס אחד, אלא זה ידוע כי המקום מביא את כל הסרטים החדשניים, העדכניים והמעניינים ביותר, ובעיקר חווית הצפייה בפלאנט מוכרת כחוויה ייחודית ומקצוענית ביותר.
מסכי הענק, הטכנולוגיות המובילות והמרשימות וכן האולמות המפוארים, היוקרתיים והחדישים הופכים את חוויית הבילוי והצפייה בסרטים במקום לאהובה ובלתי נשכחת. הצפייה בכל הסרטים היא בתוך אולמות מרווחים וגדולים, אולמות מרשימים ומעוררים התפעלות רבה. המושבים מרווחים, נעימים כל כך וכל חווית הצפייה היא אחרת לחלוטין.
כל חובב קולנוע וכל מי שמחפש בילוי איכותי ומעולה, מתמכר מיד לא רק לצפייה בעוד סרט מהנה, אלא גם מן המבצעים האטרקטיביים במקום, מבצעי האחד פלוס אחד וכן שפע מתחמי הקניות והבילוי במקום.
לצד בתי הקולנוע גם מתחמי מזון בכל טעם וסגנון, בתי קפה מצוינים ושפע מקומות לערוך קניות בכל נושא ועניין.   

כל צפייה בכל סרט שהוא שרק תבחרו, הופכת לחוויה מרתקת ושלמה, כאשר ניתן להגיע לפלאנט גם בכדי רק לבלות באחת מן המסעדות המצוינות או לערוך קניות במתחם שהוא קניון מרשים ויוקרתי לכל דבר. אז אם אתם מחפשים בילוי מיוחד, מהנה עם הנאה מושלמת פשוט תגיעו ליס פלאנט ותתחילו ליהנות מכל רגע!

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *