חוף חנניה באילת – החוף המושלם

חוף חנניה באילת, השוכן לחופי הים האדום החל את פעילותו לפני יותר מ-40 שנה כעסק קטן

חוף חנניה באילת הוא אחד מחופי הים היפים והאטרקטיביים יותר בישראל. אם אתם מתכננים בקרוב חופשה באילת למספר ימים, חוף חנניה באילת הוא ללא ספק החוף שאתם צריכים לבלות בו את רוב ימיכם. חוף חנניה באילת מספק את האטרקציה המושלמת עבור כלל המשפחה, מהילד הקטן ביותר עד לאם המשפחה.

בחוף חנניה באילת יש מגוון אטרקציות שלעתים נראה כי הוא כמעט בלתי נגמר.

+האטרקציות העיקריות בחוף זה הן כמובן אטרקציות קשורות בספורט הימי. בחוף חנניה באילת ניתן ליהנות מאבובים המחוברים לסירות מרוץ, מקיאקים אישיים וזוגיים, סירות פדלים, מצנח ים, סירות מנוע ועוד. כמובן, שכל אותן אטרקציות ימיות יכולות להיות מותאמות כל אחד מכם על פי רצונכם והעדפתכם, כך למשל את האבובים ניתן להתאים לילדים קטנים ובהתאם לכך הסירה שטה לאט ובאופן בטיחותי, ואם אתם צעירים חובבי אקסטרים את אותם אבובים ניתן להתאים לכם ולשוט בסירה במהירות גבוהה תוך כדי סיבובים רבים וחדים.

מעבר לאטרקציות הימיות בחוף חנניה באילת ניתן ליהנות בחוף משלל אופציות ואטרקציות שאינן ימיות. חוף חנניה באילת ידוע בחול הרך והזהוב שמהווה מרבד אידיאלי לרביצה על החוף ולהנאה מהשמש הנעימה של אילת. בחוף יש שלל מיטות שיזוף, שמשיות צל, כיסאות נוחים ושולחנות. כך, ניתן להיות בחוף חנניה באילת מתחילת הבוקר ועד שקיעת החמה. החוף בר משקאות ואוכל שמספק משקאות צוננים, קרטיבים ואוכל קל לשהייה היומית שלכם בחוף. בנוסף, מדי בחוף ישנן אטרקציות כמו טנסי שולחני, מגלשות מים וטרמפולינות ענק, שנותנים לנו את החופש בתור הורים לתת לילדים ליהנות מאטרקציות ייחודיות וכיפיות, כל זאת ללא החשש מספורט ימי שנחשב כמסוכן.

חשוב לציין כי חוף חנניה באילת הינו חוף מסודר ועירוני, בו יש מציל מוסמך לכל אורך שעות הפעילות וכך הרחצה בו היא בטוחה ונעימה.

ואם אתך מאלה שרוצים לעזוב טיפה את החוף ולהתמסר לים הגדול והאינסופי, חוף חנניה באילת גם מספק לכם את האופציה לכך. ניתן להשכיר יאכטה פרטית שתעמוד לרשותכם לכמה שעות. כם היאכטה ניתן להפליג בים הגדול וליהנות משקט, מיוקרה ומאוכל טוב בלב ים. בנוסף, ישנן ספינות כמו הפרדייז וז׳ול וורן, איתן ניתן להפליג בים האדום בליווי הדרכה צמודה וליהנות מהמרחבים ומהנופים הרבים שיש לים זה להציע. בספינת הז׳ול וורן ניתן אף להביט אל מעמקי הים האדום המיוחד ולצפות בכמה מחיות הים המעניינות ביותר בעולם.

אז אם אתם בעניין של בילוי יומי או מעוניינים להיות בחוף שאתם מכירים מספר ימים, חוף חנניה באילת זוהי הבחירה המושלמת עבורכם. חוף זה מאגד בתוכו את האטרקציות הטובות ביותר הקשורות לחוף ולים מסביבו ונותן לכם את האופציה לנוח, ליהנות, ולכייף באחד מהמקומות היפים ביותר באילת. כמובן שאם אתם קבוצה גדולה שמעוניינת להגיע לחוף, חוף חנניה באילת מאפשר הגעה של קבוצות גדולות וכך המחיר אף נמוך יותר ממחיר כניסה של אדם לבדו.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *