אטרקציות לילדים – הרשימה הגדולה

החופש הגדול יכולה להיות עונה שתשגע את ההורים

מדובר בתקופה אשר הילדים נמצאים בעיקר בבית ואילו ההורים צריכים להתנהג כרגיל ולעבוד את אותן שעות כפי שהם עובדים שהילדים במסגרות של מהלך השנה. על מנת למנוע מצב שבו ההורים משתגעים מחוסר פעילות לילדים, חשוב לבצע הכנה מראש של רשימה גדולה של אטרקציות לילדים ולהכין לוח שנה מסודר לחודשי הקיץ שבו יהיו מפורטות הפעילויות שהילדים יעשו כל יום. ברגע שדואגים לדבר כזה, ימי החופש של הילדים הופכים להיות נסבלים יותר עבור ההורים.

אלו פעילויות יכולות להיחשב כמו אטרקציות לילדים?

מאחר וילדים בגילאים שונים אוהבים אטרקציות שונות, חשוב ליצור פילוח של הפעילויות שמתאימות לכל גיל של הילדים. כלומר, אם יש לי שלושה ילדים בגילאים של שבע, תשע ושתיים עשרה, חשוב שהאטרקציות לילדים שאני בוחרת יהיו בטווח של הגילאים שיעניינו את הילדים שלי. כך למשל, אני לא אבחר אטרקציות לילדים שמתאימות לילדים קטנים כמו ג'ימבורי או הצגות ילדים קטנים אשר ישעממו את הילדים שלי. חשוב לעשות התאמה בין סוגי האטרקציות לגיל הילדים. כך למשל, אם הילדים שלי בגילאים של שבע, תשע ושתיים עשרה אבחר בפעילות של חדר בריחה, לונה פארק, פארק מים וטיולים בטבע. אלו רק חלק מהפעילויות שמתאימות להם אבל מדובר על כמה דוגמאות לא רעות בכלל. הרעיון הוא לבחור אטרקציות כמה שיותר עשירות אשר יערכו כמה שיותר זמן. ככל שניתן לילדים מסגרת רחבה יותר של פעילות כך הם יקבלו חוויה מעשירה יותר אשר תמנע מהם להיות משועממים ואז להציק אחד לשני.

איך לתכנן את האטרקציות לילדים על פני חופשת הקיץ?

התכנון צריך להיות ריאלי ובמסגרת מה שההורים יכולים להרשות לעצמם. הרבה פעמים מדובר בהוצאה כלכלית לא קטנה ואז צריך לתכנן את הדברים נכון. אי אפשר כל יום לעשות אטרקציה יקרה אלא צריך לפרקים לבחור אטרקציה יקרה ולפרקים לבחור באטרקציות מוזלות יותר. באופן זה אפשר לתמרן גם את הפעילות לילדים וגם את העלויות הגדולות שהפעילויות האלו עלולות לעלות. תכנון מוקדם יכול לחסוך כסף רק וכאבי ראש ולכן מומלץ מאוד.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *