מבצע סינמה 1+1 – קנו כרטיס קולנוע בסינמה סיטי: הכרטיס השני בחינם

מחזיקים בכרטיס האשראי של המועדון? הרשו לנו להמליץ לכם על הטבת הדגל שלו

קונים כרטיס בסינמה סיטי לסרט קולנועי במחיר מלא, ומקבלים את השני בחינם! כן, כמה פשוט ככה זה קורה במציאות. אם תכננתם לראות סרט זוגי אך החוויה תומחרה יקר, באמצעות מבצע סינמה 1+1 אתם יכולים למצוא את עצמכם בסרט, ובמחיר זול משמעותית ממה שתכננתם לשלם!

כיצד מגשימים את חלום סינמה 1+1?

יש להירשם למועדון באמצעות פנייה אליו באמצעות אתר האינטרנט. המועדון יספק לכם כרטיס מועדון עם מועדי המבצע של סינמה 1+1. לא בכל עת המבצע הזה תקף, אך כאשר הוא תקף כדאי מאד לנצל את החוויה.בדרך כלל, התשוקה לראות סרטים היא מתי שלכם, כעובדים, יש זמן פנוי, וזה קורה בחגים, בשבתות ובאירועים מיוחדים. הגיעה העת הזו? בדקו האם תקף מבצע סינמה 1+1 ותוכלו לקחת את בני/בנות זוגכם לסרט בחצי המחיר!

האם המבצע מוגבל לסוג מסוים של סרטים?

לא. הוא מוגבל לסוג מסוים של תאריכים, עם תאריך פג תוקף בסיום, אך כל עוד אתם בטווח התאריכים הנכון, תוכלו לרכוש כל סרט באמצעות ההטבה. ייתכנו הגבלות לוגיסטיות שייקבעו על ידי בית הקולנוע. למשל סרט באולם היוקרה CINEMAX לא בטוח שתוכלו לרכוש באמצעות המבצע, אבל ככל שמדובר בסרט של אולם רגיל, בגודל סטנדרטי, מתוך 30+ אולמות הקולנוע, כמובן שהמבצע פתוח ללא כל הגבלה.

מה היתרונות שלכם כשאתם בוחרים להיות לקוחות הסינמה סיטי?

מקבץ חנויות ענקי בכל מתחם: גלילות רמת השרון, ירושלים, ועוד. בנוסף, סינמה סיטי מספקים חוויות סרטים ייחודיות, מתבססים על סרטים איכותיים ועל אולמות צפייה משוכללים מאד עם מסכי צפייה שהונדסו על ידי מיטב המומחים לתחום הקולנוע. נוסף על כך, זהו בית הקולנוע בו PER נקודת זמן יש הכי הרבה מבחר. מעל 30 סרטים זמינים בו זמנית. לעתים, המבחר פחות מכך, בשל כך שבחלק מהאולמות מוקרן אותו סרט, אך גם אז – בהשוואה לבתי קולנוע אחרים המבחר עדיין רחב מאד ומציע שלל סוגים של סרטים בו זמנית.

למידע נוסף על סינמה 1+1 ניתן לפנות אלינו!

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *