רוצים לנקות את הראש? לכו לסינמה סיטי1+1

מבצע סינמה סיטי 1+1 ללקוחות ישראכרט הוא חלק בלתי נפרד מהשגרה שלנו

לכל אחד מאיתנו יש את הימים האלה ששום דבר לא הולך כמו שרצינו: אנחנו רבים עם בני הזוג שלנו, הבוס בעבודה מעצבן אותנו, החברים שלנו לא זמינים עבורנו ובעיקר אנחנו לא מוצאים את עצמנו. אחד הדברים המתסכלים ביותר שקורה יחד עם התופעה הזו הוא שלא תמיד אנחנו יודעים איך לצאת מזה. בסקר שערכנו גילינו שרוב האנשים שקורה להם דבר כזה, יוצאים מהתסכול הכי מהר אם הם נוסעים לסינמה סיטי. למה?

סיבה ראשונה: צרות של אחרים מכניסה את הצרות שלנו לפרופורציה

אחד הדברים שהכי קשה לעשות כאשר אנחנו בעומס רגשי הוא להיכנס לפרופורציה. בגלל שיש יותר מדיי חזיתות קשה לנו להתמודד עם הכל במקביל. עם זאת, ברגע שאנחנו צופים בסרט אשר מציג חיים של אחרים, פתאום אנחנו חווים את הכל באופן קצת יותר רגוע ונהיה קל יותר. האפשרות לעשות הפסקה מהנבירה הבלתי פוסקת במחשבות שלנו ולשוט קצת לעולמות של אנשים אחרים, בסופו של דבר תאפשר לנו להתמודד עם עצמנו.

סיבה שנייה: פתרון הוליסטי – גם סרט וגם אוכל

לעיתים אנחנו עשויים למצוא את עצמנו שעות רבות בסינמה סיטי, עוברים מסרט לסרט ומסיפור לסיפור. בלי שנשים לב פתאום ניווכח שאנחנו רעבים מאוד ולא אכלנו כלום מהבוקר. בגלל שהסינמה סיטי כל כך גדול יש בו גם הרבה מקומות לאכול בהם. היתרון הוא שבמקביל לזה שאנחנו מנקים את הראש, אנחנו יכולים לדאוג לעצמנו למשהו לאכול ואז לא להישאר רעבים לאורך זמן.

סיבה שלישית: תמורה גדולה ביחס לכסף

אנשים פורקים תסכולים בכל מיני דרכים: יש כאלה שהולכים לקניות, יש כאלו ששותים ויש כאלו שהולכים לסינמה סיטי. צפייה בסרט בסינמה סיטי1+1 היא ללא ספק הפעולה שהיחס בה בין עלות לתועלת הוא הכי משתלם. עלות של כרטיס לסרט באמצע היא באזור הארבעים שקלים ובדרך כלל אחריו העולם נראה הרבה יותר טוב ומבטיח. באופן זה, אנחנו חוסכים הרבה כסף שכנראה שהיינו מוציאים במקום אחר בכך שאנחנו בוחרים ללכת לסינמה סיטי 1+1 לצפות בסרט.

שורה תחתונה, אם יש ספק – אין ספק. כאשר אתם זקוקים להפוגה מהיום יום, לכו לסינמה סיטי.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *