כרטיסים לסרט 1+1 – הדיל השווה

היו היה ימים בישראל שבהן כרטיסים לסרט היו בעלות של חמישה עשר שקלים לכרטיס

בשנים האלו, ללכת לסרט היה בילוי ריאלי מבחינת העלויות שלו (היו שנים שהמחיר לכרטיס עמד על גם על פחות כסף) ולא ראינו בהליכה לקולנוע גזירת גורל כלכלית יקרה כל כך. עם זאת, השנים הביאו לעלייה במחירים בכל מקום וגם לכך שהליכה לקולנוע היום יכולה להגיע בקלות למאה שקלים לזוג וזה רק לגבי הברט וקצת נשנושים מסביב

מחיר ממוצע לסרט

כך למשל כאשר מדובר על מחיר של כרטיס אשר נע סביב השלושים וחמישה שקלים ואז יש את העלות של הפופקורן והשתייה הקלה. כל האירוע של ללכת לסרט הופך לבלתי נסבל מבחינה כלכלית. עם זאת, היום כחלק ממהלך שיווקי מוכר וידוע, חברות אשראי שונות ובלתי קולנוע שונים יוצאים במבצעים של כרטיסים 1+1. הרעיון של המבצע כרטיסים לסרט 1+1 הוא להביא לכך שיותר אנשים ילכו לקולנוע כי בעצם הם מלשמים עבור כרטיס אחד אבל מקבלים שני כרטיסים. ברגע שזה המבצע, הרבה יותר משתלם ללכת לקולנוע. אם לפני המבצע של כרטיסים לסרט 1+1 המחירים היו מגיעים גם לשמונים שקלים (כי מחיר כל כרטיס הוא סביב הארבעים שקלים), היום בזכות המבצע של כרטיסים 1+1 אפשר ללכת לקולנוע שמשלמים ארבעים שקלים והמשמעות היא ששווי כל כרטיס הוא עשרים שקלים.

משקפיים  תחת מימד, סרט

נספר לילדים שלנו שפעם ראינו סרט בדו מימד

מבצעים

מדובר במבצע שווה במיוחד אשר דורש היערכות מבחינת המימוש שלו. הרבה פעמים חברות אשראי שמספקות את המבצע של כרטיסים  לסרט 1+1 מספקות אותו מראש והמימוש שלו יכול לבוא לידי ביטוי רק מאוחר יותר. מקרים נוספים שצריך לשים אליהם לב כאשר רוצים לממש את המבצע של כרטיסים לסרט 1+1 הוא שמדובר על ימים מסוימים שאפשר לממש אותו או לחילופין על סרטים מסוימים שאפשר ללכת אליהם. בגלל שמדובר על מבצע איכותי במיוחד, צריך לשים לב איפה המגבלות שלו ועל מה חל ולחילופין, על מה לא חל. זה מסוג המבצעים שיכול להביא לחיסכון משמעותי רק באמצעות ניצול נכון של המבצעים שמספקים חברות האשראי ובתי הקולנוע השונים. כל שנדרש הוא להיות עם היד על הדופק.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *