אודות חברת שיווק הממתקים טופ גאם

הכירו את חברת שיווק הממתקים הוותיקה שהיא גם יצרנית הממתקים מהמשובחות בישראל. מונהגת בידי רועי לוסטרניק, ומצוידת בידע חסר תקדים, החברה משתמשת במכונות ייצור מתקדמות ליצירת סוכריות מותג בצורת הדמויות האהובות על ילדיכם.

החברה שמה את איכות הסביבה בראש סדר העדיפויות שלה, ורואה בלקוח הסופי כבבת עינה. הוא תמיד צריך לקבל את המוצר הטוב ביותר, ועל כן הקשרים של החברה עמה מבוססים על קשרי רעות ואמון. החברה תמיד תספק ללקוחותיה את שיבקשו בכל הנוגע לממתקים שלהם. רועי לוסטרניק, כמוביל החברה, עומד גם בקשרים חסרי תקדים עם יצרני ממתקים מרחבי העולם, בייחוד בנושאי מוצרי חלב מדוגמים כמו פרלינים ושוקולד מעוצב. החלב אינו נוכרי, אלא מיוצר בישראל.

חדשנות

החברה מאז ומעולם דגלה בחדשנות. רועי לוסטרניק מאמין בכך בכל לבו, והוא דואג כי מוצרי החברה תמיד ישדרו חדשנות וידברו לרוב רובם של הצרכנים הפוטנציאליים.

התקנים בהם החברה עומדת נחשבים למחמירים שבייצור הממתקים: HACCP וכן ISO המפורסם גם בייצור של חברות בע"מ בנושאים אחרים. החברה מייצרת אך ורק מזונות כשרים בכל ימות השנה, ובהתאמה לחגים מיוחדים בהם סוג המזון מוגבל בהלכה, למשל חג הפסח.

מקצועיות

מאז ומעולם האמין רועי לוסטרניק בחדוּת מקצועית, ופיתוח שיטות חדשות לייצור ממתקים. הן שהפכו את החברה שלו לא רק ליצרנית ממתקים יעילה, אלא גם ליצרנית ממתקים המספקים יציבות בריאותית, בהתבסס על צבע מאכל טבעי ולא מלאכותי.

השאיפה היא להמשיך ולהתחדש בתחום הממתקים. גם בשנה זו נציע המון סוגים חדשים של ממתקים בכל הטעמים ומכל הז'אנרים.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *