קולנוע רב חן מציג סרטים חדשים

אמנם הקולנוע בישראל נעשה מגוון והמוני, ואף השתכלל מאד מבחינה טכנולוגית, אך קולנוע רב חן המפורסם, אשר נמצא בקניונים ובמרכזים עירוניים חשובים, נמצא ברשימת אחד מבתי הקולנוע העדכניים ביותר מבחינת החומר המוקרן שבתוכו.

סרטים חדשים בייבוא מחו"ל וקלאסיקות ישראליות שיצאו לפרודקשן יגיעו אלינו לאקרנים מבין ראשוני החברות. מדוע? משום שאנחנו מאד וותיקים בתחום, ויש לנו גם יכולת סינון טובה של החומרים. אנשי ההנהלה בחברה, והסלקטורים האומנותיים שלנו ניצבו מאז ומעולם במקומות הראשונים בהבנה בתחום הקולנוע בישראל, וגם בחלק ממדינות העולם, ולכן דווקא כאן – בבתי הקולנוע הקטנים והצנועים תמצאו את האיכות לה פיללתם בבתי הקולנוע הממותגים והגדולים יותר.

השירות לצופה – מהנדיבים בעולם הקולנוע

השירות שניתן לצופה אינו מגלם בחובו רק מחירים יקרים של מוצרי מותרות. נכון, גם אצלנו פופקורן בסרט הוא מוצר מותרות יקר, וגם הכרטיס כאן אינו זול, אבל התמורה שהצרכן מקבל הרבה יותר טובה מאשר אצל רוב המתחרים שלנו. לדוגמה, אם הסרט בקניון, והלקוח חנה בחניון התת קרקעי בתשלום הוא יקבל שובר שיפטור אותו מתשלום על החנייה. כמו כן איכות המוצרים שלנו במזנונים היא מהיחידות שבאמת מצדיקות מחיר יקר. כל הסחורה תמיד טרייה, נעשית במכשירי עיבוד מזון חדשניים ונשמרת במקררים איכותיים.

לשבת בבית קולנוע עממי ולראות סרט חדש

עוד עניין הוא השילוב בין העממיות למקצועיות שלנו. נכון, אנחנו לא סינמה סיטי וגם לא יס פלאנט, אבל כאן כל הסרטים שייבחרו יהיו עדכניים, חדשניים וגם יהוו עניין אמתי לצופה. קולנוע רב חן משלב, אם כן, בין איכות של פעם לבין העוצמה שיש כיום בתחום הקולנוע, ומביא לכם את האייטמים החמים ביותר בתחום.

קולנוע רב חן – עולם שלם של סרטים

בכל סניף בארץ יזכה הלקוח למבחר עשיר של סרטים. קולנוע רב חן מציג מותחנים, סרטי ילדים עם דיבוב או תרגום לבחירתכם, סרטי בידור, סרטי פעולה ואקשן, וכד'. קולנוע רב חן מאפשר לכל לקוח לבחור בקלות את הסרטים המועדפים עליו וליהנות מחוויית קולנוע נדירה שקשה למצוא כמותה כיום בארץ, חרף ההשתדרגות ברמה הטכנולוגית של בתי קולנוע אחרים אשר נראים ברחבי הארץ.

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *