סינמה סיטי – איך בוחרים את הסרט המוצלח ביותר

כל מי שחובב קולנוע מכיר את הקושי בבחירה של הסרט אותו הולכים לראות. יש מבחר כל כך גדול של סרטים היום בסינמה סיטי והמשאב היקר ביותר שלנו הוא הזמן.

על מנת שנבחר את הסרט ההולם ביותר לנקודת זמן שבא אנחנו נמצאים באותו הרגע יש מספר דברים שחשוב שנבדוק מראש:

  1. אורך הסרט – בסינמה סיטי מוקרנים סרטים שונים בעלי אורכי זמן שונים. אורך זמן סטנדרטי של סרט הוא שעה וחצי אבל לעיתים יש גם סרטים של שעתיים או אפילו שלוש שעות. כאשר אנחנו רוצים להזמין כרטיסים לסרט, חשוב לוודא באיזה שעה אנחנו הולכים לראות אותו ומה התכניות שלנו לפני ואחרי. אין טעם להזמין כרטיסים לסרט של שלוש שעות כשאנחנו אחרי יום עבודה מפרך. אנחנו נירדם בסרט ובמקום שהוא יענה על הצורך של סרט קליל וקצר לסיום היום, הוא יהווה מטרד עבורנו.
  2. ג'אנר הסרט – גם אם אנחנו חובבי קולנוע מושבעים ופוקדים את הסינמה סיטי בכל הזדמנות אפשרית, חשוב לבדוק באיזה מצב רוח אנחנו נמצאים כל פעם. אם אנחנו במצב רוח מדוכדך, עדיף ללכת לראות דווקא סרט קומדיה או סרט מצויר. לעומת זאת, אם יש לנו אפשרות ללכת לראות סרט צהריים, יכול להיות שדווקא סרט דוקו או אפילו דרמה יהיו מתאימים יותר מבין האפשרויות המוצעות בסינמה סיטי. חשוב לדעת באיזה מצב רוח אנחנו נמצאים ומשם לבחור את הסרט.
  3. מי החברה שאיתה הולכים לסרט – בסופו של דבר, במהלך הסרט כי אחד הוא לעצמו וצופה בסרט לבד אבל כאשר מבלים יחד צריך לדעת את בוחרים לבילוי עצמו. ללכת לסינמה סיטי זו חוויה מעניינת גם אם עושים אותה לבד, אבל כאשר עושים אותה עם עוד מישהו היא הופכת לכיפית הרבה יותר.
  4. הסניף הנבחר – חשוב לבחור סניף של סינמה סיטי שיהיה לנו הכי נוח ומתאים לסרט שאנחנו רוצים לראות. אין טעם לבחור סניף שייקח לנו הרבה זמן להגיע אליו ואז יהיה לנו קשה יותר להגיע ולשוב ממנו.

לסיכום

ניתן לראות שאם עוקבים אחרי ארבעת הסעיפים האלו, הבחירה של הסרט שאותו נלך לראות תהיה פשוטה יותר.

מבצעים לכרטיסים – בסינימה סיטי לחצו על התמונה

סינימה סיטי

לחץ על התמונה למעבר להטבה

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *