נקודות טיסה – יעדים חשובים הכתובים בצורה לא משכנעת, כזאת שלא כדאי לקרוא

כאשר מנסים לחשוב ולתכנן טיסה לחוץ לארץ, אחד הדברים החשובים שיש לעשות הוא לתכנן היטב את הנקודות טיסה.

אם מדובר על נופש קצר אשר מתחיל ומסתיים באותו המקום אז אין בעיה משום שטיסה לנקודה מסוימת וחוזרים בדיוק מאותה נקודה אבל כאשר רוצים לתכנן טיול קצת יותר רציני אשר כולל כמה יעדים אז צריך לבצע תכנון נכון יותר של הנקודות טיסה כך שלא יהיה מצב שמבזבזים הרבה כסף על כרטיסי טיסה פשוט כי לא ביצענו תכנון נכון ואז הכרטיסים הופכים להרבה יותר יקרים.

טיול ארוך מתחיל בחיסכון

כאשר מדובר על טיול ארוך אשר מתחיל ביעד אחד וברור שיהיו בו כמה נקודות טיסה, כדאי שיהיה איזה שהוא תכנון מקדים של כמה זמן מתכננים להיות בכל מקום על מנת שלא יהיה מצב שבגלל שעשינו תכנון לא נכון של הטיסות והטיול, נקבע תזוזה ממקום מסוים לפי נקודות טיסה מסוימות אבל בפועל נפספס את המהות של המקום כי נהיה מחויבים ללוח זמנים שקבענו מראש עם נקודות תזוזה שהיינו להוטים מדיי לקבוע ולא תכננו כמו שצריך.

המלצות כלליות לצבירת נקודות

בדרך כלל מה שמומלץ לעשות כאשר מדובר על טיול ארוך שלא ברור מאיפה חוזרים ומה התכנון, כדאי לקנות רק כרטיס הלוך וכרטיס חזור ואז יודעים בוודאות שתי נקודות טיסה אבל לא מתחייבים לשאר. את שאר הטיסות אפשר לקבוע תוך כדי תנועה לפי מה שמתאים וזורם ואז לא לפי חובה או כורח לתכנן מראש. בגלל ששינויים של טיסות יכולים להגיע למאות דולרים, כדאי לנסות להימנע מזה ולכן מי שרוצה לטייל בלי יותר מדיי מחויבויות צריך ליצור לעצמו מסגרת ולא להתחייב לדברים נוספים כמו נקודות טיסה באמצע.

טיול וחופש אלו שני דברים שונים

אין דבר מתסכל יותר מטיול שרוצים לעשות כך שהוא יהיה חופשי ככל הניתן וכל הזמן מרגישים כאילו יש מישהו עם שעון מתקתק שיושב על הכתף ומזכיר לנו שעוד מעט צריך לזוז מהיעד שאליו בדיוק הגענו. על מנת להימנע מהתחושה הלא נעימה הזו, נוצר מצב לפיו אפשר לקבוע רק את טיסה ההתחלה וטיסה הסיום ולא לקבוע שום נקודות טיסה נוספות באמצע.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *