מחפשים מה לעשות בסופ"ש? לכו לסינמה סיטי 1+1!

הרבה פעמים אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מעבירים סוף שבוע שלם במיטה בשינה או ברביצה מול הטלוויזיה.

אין בזה שום דבר פסול אבל לעיתים חבל שעד שיש לנו הזדמנות לעשות משהו כיף ושונה מכל יום במהלך השבוע נבחר דווקא ללכת לסינמה סיטי 1+1 ולא לרבוץ בבית. כאשר אתם מתלבטים מה לעשות בסוף שבוע, אין לכם סיבה להתלבט: לכו לראות סרט בסינמה סיטי 1+1. ואם אתם בכל זאת מתבלטים, הנה שלוש סיבות טובות למה ללכת בכל מקרה:

מבחר הסרטים הכי שווים שיש

יש כל מיני סוגים של בתי קולנוע אבל בגלל שהסינמה סיטי הוא בית הקולנוע הגדול ביותר בישראל, יש בו את כמות הסרטים הגדולה ביותר. הסיכוי שיש ג'אנר מסוים של סרט שתרצו לראות ולא יוקרן שם הוא נמוך עד בלתי אפשרי. אם אתם לא יודעים באיזה סרט אתם רוצים לצפות פשוט תגיעו לשם ותבחרו ספונטנית על המקום לפי המצב רוח.

 

אפשרות לאכול ארוחת צהריים או ארוחת ערב

הסינמה סיטי זה לא רק בית קולנוע. יש שם מתחם של מסעדות שונות ואז אפשר ליצור שילוב בין סרט מוצלח וארוחה אחריו. אם הולכים לסרט ביום שישי בערב אפשר להקדים קצת וכבר לאכול שם באחת המסעדות ואז ללכת לסרט, או לחילופין, ללכת לסרט ואחריו לשבת באחת המסעדות ולאכול משהו או לשתות משהו. במקרה והולכים לסרט בשבת בצהריים או אחרי הצהריים אפשר לאכול לפני הסרט או אחרי הסרט בהתאמה.

 

חוויה מופלאה וקולנוע משובח

רוב הסרטים מגיעים היום מהר מאוד לטלוויזיה ואז עולה השאלה למה לטרוח ולנסוע לסינמה סיטי 1+1 אם אפשר בקלות להוריד את הסרט ולצפות בו בבית. אחרי שהולכים לסינמה סיטי 1+1 פעם אחת התשובה מדברת בעד עצמה. האיכות של הקולנוע והסרטים המוקרנים היא חד פעמית ואי אפשר ליצור מקבילה כזו בבית. יש משהו בחלל הגדול והמיקום של המקרופונים שיוצר חוויה שאין שני לה ולכן גם אם יש לנו אפשרות לראות סרט בבית עדיף עשרות מונים לנסוע לסינמה סיטי 1+1ולצפות בו שם עם כל האמצעים שיש לקולנוע.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *