צבירת נקודות באל על הנוסע המתמיד ביעילות ובקלות

אם גם אתם מעוניינים בהסדר אל על הנוסע המתמיד, ניתן לממש את הנקודות שצברתם באמצעות כרטיס שהוא גם מועדון וגם אשראי.

יתרה מכך, שימוש בו ככרטיס אשראי לא רק במשיכות כסף, אלא גם בחנויות יגביר את תפוצת הנקודות שלכם ויקרב אתכם מאד לכרטיס בחינם.

כיצד ההסדר עובד?

נרשמים למועדון אל על הנוסע המתמיד, מקבלים כרטיס מועדון, מבצעים לו אקטיבציה כמו לכל כרטיס אשראי אחר, וזוכים להשתמש בו ככרטיס אשראי מן המניין. המועדון ידווח לכם על רכישות שעשיתם, ועל צבירתן לכדי נקודות. במידה וזכיתם בנקודות שישפיעו על הטיסות שלכם, המועדון יודיע לכם זאת, ואף ינקוב בשמות היעדים אליהם תוכלו לטוס בהנחה או בחינם.

הכרטיס מתפקד גם כבינלאומי בחו"ל

עניין נוסף אשר קשור לנושא כמו נקודות באל על הנוסע המתמיד הוא טיבו של כרטיס המועדון שלכם, על הפונקציות השונות שלו. אחת מהן היא שהוא כרטיס אשראי בינלאומי. כרטיס שכזה יכול לקנות לכם בחו"ל, ניתן להוציא עמו כסף בחו"ל, ומעתה לא צריך לספור שקל לשקל או דולר לדולר או יורו ליורו כאשר נוסעים לתקופה קצובה לחו"ל. חסרים לכם 50 דולר, 100 יורו, או כל סכום אחר להשלמת איזשהו פרויקט ששכחתם לתכנן? כרטיס האשראי שלנו פותר זאת בהינף יד, אבל אל תמהרו להוציא. אם תשלמו את אותו חוסר באמצעותו ישירות (בעסקים בהם ניתן לשלם באשראי) אתם מקרבים את עצמכם מאד לטיסת החינם הבאה שלכם בשל כך שהרכישה מהכרטיס תירשם כנקודות.

לקוחות מספרים

דני (שם בדוי) ראה את כל חבריו הנשואים, המפורסמים או אנשי העסקים נוסעים לחו"ל כל שבוע או חודש וקינא. דני לא ידע שהוא לא צריך להוציא מכיסו כל שבוע או חודש 300+ דולר לכרטיס המיוחל. כיום, הוא כבר מזמן לא משלם על הטיסות שלו, אבל הוצאות האשראי גדלו. ככה זה כשמועדון אל על הנוסע המתמיד מתגמל את הרכישות שלך.

שימי (שם בדוי) הבטיח לבנו טיול בר מצווה, אך גילה כי חסרים לו 500 דולרים, בדיוק המחיר הממוצע לכרטיס הטיסה. אשתו הפצירה בו להעיר את הבן בבוקר ולספר לו שהכל מבוטל כי אין כסף. לא עברה חצי שעה, ושימי קיבל עדכון שכרטיס האשראי שלו הניב לו נקודות באל על אשר יממנו לו את כרטיס הטיסה. הבן של שימי נסע, בזכותנו, לטיול אשר אביו חסך עבורו חודשים על גבי חודשים.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *