רועי לוסטרניק – טופ גאם

סוכריות גומי ודברי מתיקה שונים מזוהים היום בעיקר עם חברת טופ גאם תעשיות ממתקים בע״מ, בבעלותו של רועי לוסטרניק.

רועי לוסטרניק נכנס לעולם הממתקים על מנת ליצור ממתקים מעולים ואיכותיים שיבטיחו לצרכנים מוצר טעים ומדויק אשר אינו מפספס לעולם. עם חזון שכזה התפתחה חברת טופ גאם במשך העשור האחרון, וכיום היא החברה במובילה בישראל ליצירת סוכריות וממתקי גומי ואחת המובילות בעולם.

 

עבודה קשה ואיכות יוצרים שלמות

רועי לוסטרניק מאמין כי עבודה קשה ואיכות מוצר מובילים להתפתחות של חברה נכונה, בריאה ומצליחה. החברה משתמשת בידע החדשני ביותר בעולם בתחום הממתקים, מקימה מפעלים אשר מהווים את חזית הטכנולוגיה בשוק יצירת ממתקי גומי וסוכריות,  ועושה את השילוב בין המוצר לבין חווית הקנייה והאכילה. כך, מוצריה של טופ גאם נמכרים בכמויות אדירות בעולם והלקוחות מרוצים.

 

חדשנות וטכנולוגיה מובילה

חדשנות מוצרים אינה דבר של מה בכך, על מנת להישאר הטובים ביותר בשוק עלינו להבין את רחשי הציבור ולהתאים את עצמך אליהם. רועי לוסטרניק, בעל החברה, דואג לכך שהחברה תישאר עדכנית. צוותים של שיווק ומדיה פועלים על מנת להבין את רחשי הציבור ולמתג את המוצרים בצורה הנכונה והאהובה ביותר בעם. החברה דוגלת בדינמיות ולא קופאת על שמריה, כל זאת על מנת ליצור קהל קונים מרוצה.

 

עמידה בתקנים המחמירים ביותר

אל לנו לשכוח כי מוצרים איכותיים באמת צריכים לעמוד בתקנים המחמירים ביותר בעולם. חברת טופ גאם מתגאה בכך שהיא עומדת בתקנים המחמירים:  iso ו – haccp . יחד עם תקנים מחמירים אלה המפעלים עובדים בתקנים מחמירים של כשרות לפי דיני ההלכה.

 

ייצור כחול לבן

רועי לוסטרניק מאמין כי ייצור כחול לבן חשוב ומחזק את המדינה. החברה עובדת עם עובדים ישראלים ומתבססת רבות על איכות עובדיה ואמינותם לאורך השנים. בנוסף, שמה לה החברה לדגש רב לסייע לקהילה ולאיכות הסביבה – לצד ערכים אלה היא מתפתחת.

 

מוצרי חברת טופ גאם הם מהמעולים והאיכותיים ביותר שתפגשו, ולנו נותר רק לשכנע אתכם לקנות מוצר אחד שלנו. אנו בטוחים שלאחר הקנייה של המוצר הראשון שלנו לא תוכלו לעבור לסוכריות וממתקי גומי אחרים.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *