סינמה סיטי 1+1 – בילוי מושלם לכל המשפחה

כאשר היינו צעירים, היינו רגילים לחשוב רק על הצרכים שלנו ועל מימון של הרצונות והבילויים שלנו.

כאשר מתחתנים ומביאים ילדים לעולם, האופרציה הופכת להיות קצת יותר מורכבת: פתאום מתחילים לחשוב גם העלויות שיש לשאר בני המשפחה וכמובן, ככל שרוצים לבלות יחד, יש משמעות לעלויות האלה גם כך.

מה עושים על מנת לחסוך בעלויות הבילויים?

אנשי משפחה שרוצים להתנהל בצורה חכמה וחסכנית, חושבים על כל מיני פתרונות יצירתיים על מנת להביא לכך שכל המשפחה תוכל לבלות יחד ועדיין לא יהיה מדובר בהוצאה מאסיבית אשר תהווה אבן ריחיים על צוואר המפרנסים של המשפחה. ניתן לראות שהורים אחראיים שרוצים שכל המשפחה תבלה יחד מנסים למצוא פעילויות שהעלות הכלכלית שלהן פחותה יחסית ביחס לערך שהיא נותנת לבני המשפחה: כך למשל טיולים בטבע, משחקי קופסא, משחקי חברה ושימוש בהטבת סינמה סיטי 1+1.

מה זה המבצע של סינמה סיטי 1+1?

המטרה של ההטבה סינמה סיטי 1+1 היא למעשה שקונים כרטיס אחד לקולנוע ומקבלים כרטיס נוסף לאותו הסרט ללא עלות. הגדולה של המבצע סינמה סיטי +1 הוא שהוא מביא לחיסכון של חמישים אחוז בהוצאה הפוטנציאלית על אותו הבילוי. כאשר בני המשפחה רוצים לבלות יחד ורוצים לעשות זאת תוך חיסכון במשאבים, אם הם בוחרים בסרט מורידים את הטבת סינמה סיטי 1+1 ומזמינים את הסרט באתר או רוכשים את הכרטיסים בבתי הקולנוע, אפשר ללכת כל המשפחה יחד לסרט ולהוציא הרבה פחות כסף ממה שהיה יוצא אילו היו הולכים כל בני המשפחה יחדיו לסרט שלא היה חלק מהמבצע של סינמה סיטי 1+1.

איך מוצאים את המבצע של סינמה סיטי 1+1?

כאשר רוצים לנצל את המבצע של סינמה סיטי 1+1 כל שנדרש הוא להקיש בגוגל את מילות החיפוש סינמה סיטי 1+1. בדרך כלל המבצע עולה בראש החיפושים ומיד יודעים באילו קולנועים מתקיים ועל אלו סרטים הוא חל. בגלל שמדובר על מבצע מבוקש מאוד מומלץ בדרך כלל להזמין את הכרטיסים כמה שיותר זמן מראש כדי לא להיות במצב שרוצים ללכת לסרט אבל המבצע כבר הסתיים או שנגמר המלאי הרלוונטי.

לסיכום, חיסכון ותכנון נכון של משפחה אפשרי וישים די בקלות כאשר מפעילים את כושר היצירתיות והתושייה.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *