הצגות 1+1 – פיתרון כפול לזוגות צעירים ולתיאטראות

כל זוג צעיר, אשר בדרך כלל נמצא בתחילת הקריירה שלו ומכיר את התחושה הקשה של רצון לכבוש את העולם, מחד, ומאידך, המגבלה הכלכלית הרובצת על היותו נטול אמצעים באופן יחסי.

כאשר מדובר על הדברים שחייבים לקנות, אין כל כך איפה לנהל משא ומתן וכאשר מדובר בתכנון הכלכלי של בני הזוג, ברור שתשלומי החובה כמו מים, חשמל ושאר הוצאות הבית הם לא משהו שאפשר לתמרן. לעומת זאת, כל מה שקשור בבילויים ומותרות זה מיד המקומות שבהם מקצצים ומגבילים. הקושי בהחלטה שכזו הוא להביא לכך שבני הזוג חיים כל הזמן בתחושה של חסר וצנע ולא יכולים להנות מתענוגות החיים.

איך פותרים את התסכול של הזוגות הצעירים בפיתרון כפול?

כפי שהוצג התסכול, יהיו מעט מאוד אנשים לא מתחברים אליו – בין אם בתקופה הנוכחית בחייהם ובין אם בתקופות עבר. אחד הפתרונות שהגיעו אליו חברות האשראי השונות והתיאטראות הוא הצגות 1+1. הרעיון שעומד מאחורי הצגות 1+1 הוא להביא לכך שיותר אנשים יצרכו תרבות וילכו לראות הצגות. בעולם הטכנולוגי של היום מעט מאוד אנשים יוצאים מהבית ומניחים לטלפון הנייד. כאשר מספקים הטבה בתצורה של הצגות 1+1, מדובר על הטבה חסרת תקדים אשר עונה על שני צרכים במקביל: הן של הזוגות הצעירים שאין להם כסף לבילויים והן של התיאטראות שרוצים להגדיל את מעגל לקוחותיהם.

ומה התוצאה בשטח?

ניתן לראות כי ברגע שהתחילו חברות האשראי עם המבצעים של הצגות 1+1 ואחריהם הצטרפו גם התיאטראות במבצעים משלהם בנושא של הצגות 1+1, כמות האנשים שהגיעה להצגות עלתה באופן משמעותי ובלתי מתפשר. בגלל שמדובר על הטבה אשר מסייעת רבות לבני זוג שנמצאים בתחילת דרכם, הם יקפידו לנצל אותה כל עוד הם יכולים. במקביל, תיאטראות קובעים מועדים של הצגות ומעלים הצגה גם אם האולם כמעט ריק. המשמעות של עלויות שקועות היא רבה מאוד ולכן עדיף להם למלא את האולם, גם במחיר נמוך יותר מאשר שהוא יעמוד ריק.

לסיכום, ניתן לראות שהרעיון של הצגות 1+1 סיפק פיתרון מעולה הן לזוגות צעירים שידם אינה משגת מלאפשר לעצמם פעילויות של מותרות והן לתיאטראות שרוצים למלא את האולמות של ההצגות.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *