טובים השניים- הצגת ילדים לכל המשפחה

טובים השניים היא הצגת ילדים קסומה מבית התיאטרון האיכותי ביותר לילדים כיום, תיאטרון אורנה פורת, הידוע כתיאטרון שזכה בפרסים יוקרתיים רבים וחשובים.

עלילת הצגת טובים השניים?

ההצגה טובים השניים היא הצגה קסומה המיועדת לגילאי שש עד תשע, ההצגה מספרת על שני משרתים בארמון הנמצאים בסכסוכים תמידיים, אינם מסתדרים זה עם זה, ובעיקר אינם מוכנים לשתף פעולה. כתוצאה מכך נוצר מצב כללי חמור בארמון שאינו מתפקד עוד, הארמון מתדרדר נוצר בו אי סדר ואף המלך נהיה חולה. לכן המלך שולח את שני משרתיו להשיג עבורו אבן לריפוי, אך שני המשרתים כהרגלם מתקשים במשימה ולבסוף מגלים כי רק שיתוף פעולה הוא קסם בעל עצמה רבה עם יתרונות להשגת המטרות.

הצגת ילדים אשר זכתה לאהדה רבה

ההצגה טובים השניים שנכתבה על ידי המחזאית המוכשרת והמוכרת שירילי דשא נמשכת כשעה, היא נחשבת להצגה שנונה ומיוחדת, כתובה בחרוזים עם שירים יפים ומופע קומי של שחקנים מוכשרים. ההצגה טובים השניים זכתה לביקורות נלהבות רבות בדומה לכל הצגות האיכות מבית תיאטרון אורנה פורת. לצד המסרים החינוכיים של ההצגה טובים השניים, הילדים נהנים משחקנים מקצועיים, מופלאים וכן לפרצי צחוק והנאה רבים, הטקסטים חכמים ומלאים בשנינות ובהומור וזוהי שעה של כיף לילדים אך גם להורים המרוצים.

ההצגה עם צוות השחקנים של תיאטרון אורנה פורת

תיאטרון אורנה פורת הידוע בהצגותיו האיכותיות ברמה גבוהה ביותר, עושה זאת שוב עם טובים השניים בהצגה נפלאה וחכמה משולבת בטקסט טוב, עלילה זורמת ובשחקנים מוכשרים ונהדרים.

הצגה מוזיקלית אשר מעשירה את הידע

ההצגה מלווה במוסיקה עליזה ומהנה, הכוללת גם נגן קלידים על הבמה ומגוון של פעלולי מוסיקה כגון שילוב של פעמונים ומפוחית, התלבושות הצבעוניות הססגוניות מוסיפות לשמחה ולעליצות של ההצגה המבדחת ולאווירה המשעשעת ומיוחדת. הבימוי של ההצגה מוצלח ועם ערך מוסף, ואין ספק כי על כל הצופים עוברת חוויה מרתקת ומהנה הדומה למחזמר מושקע.

הצגה לכל המשפחה

אז אם אתם מחפשים הצגת ילדים שלא רק תרתק את ילדכם, אלא גם אתכם ההורים ותעניק לכם שעה של חוויה קסומה ואיכותית אתם מוזמנים לרוץ ולצפות בהצגה טובים השניים, שתכניס רמה תרבותית איכותית לעולם התכנים של ילדיכם, ותעביר אתכם לעולם קסום ומבדח שלא תשכחו עוד זמן רב.      

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *