הדפסת אלבום דיגיטלי – הכי אישי שיש

ניתן לומר כבר בפה מלא כי העתיד כבר כאן ועושה מהפכה.

שכן, ניתן לראות שכיום כמעט בכל תחומי החיים, אנו עוברים שדרוג קל וטכנולוגי, אל מוצר חדשני יותר, עדכני יותר, ובעיקר נוח יותר. כמו כן, גם תחום האלבומים עבר שדרוג מאסיבי במיוחד.

הטכנולוגיה המתפתחת של האלבומים

בעבר, טרום עידן הסמארטפונים, היינו מחזיקים בידינו מצלמה, עם פילם (לא דיגיטלית), מצלמים בה, ולאחר מכן היינו שולחים את התמונות לפיתוח ומחכים לראות את התוצאות. את התמונות הטובות שהיו יוצאות מחנות הצילום, היינו מאחסנים בתוך אלבום תמונות מיושן ונוסטלגי את התמונות שלנו. הן היו מוצמדות מתחת לניילון אשר תפקידו היה לשמור עליהן שלא ייהרסו חלילה.

אם כן, מיותר לציין כי מאז יציאת האפשרות להדפסת אלבום דיגיטלי, האלבומים המסורתיים נדחקו הצידה כלא היו. הדפסת אלבום דיגיטלי הופכת את פעולת שימור התמונות לפעולה חווייתית קודם כל, ושנית, לאסתטית יותר ומתקדמת יותר.

אז מהו התהליך הנדרש מכם מעת צילום התמונות ועד לעת הדפסת אלבום דיגיטלי?

נניח שהיה לכם לאחרונה אירוע משמח, בין אם מדובר בחתונה, יום הולדת, יום נישואין, טיול לחוץ לארץ או סתם אירוע שאינכם רוצים לשכוח. את התמונות שצילמתם בו (או התמונות שהצלם צילם), אתם מקבלים כמובן ישירות למחשב שלכם, שכן התמונות צולמו במצלמה דיגיטלית. לאחר מכן, תוכלו לעלות את התמונות לאתר של אחת מבין עשרות החברות המתמחות בהדפסת אלבום דיגיטלי. שם, באתר עצמו תפתח לכם תוכנה חינמית לעיצוב התמונות באלבומים דיגיטליים. תוכלו לבחור את העיצוב המלא לאלבום שלכם מא' ועד ת'. הכוונה היא שזכות הבחירה בידיכם, בכל הנוגע לצבעים, עיטורים, כיתובים ליד התמונות, גדלי התמונות, מסגרות, תוספות אישיות שלכם ומה לא. הדפסת אלבום דיגיטלי מאפשרת לכם יד חופשית, על מנת ליצור עבורכם את האלבום האישי, הייחודי והמקורי על פי טעמכם בלבד ובמחירים מיוחדים בשבילכם.

אתם מחליטים על כל תהליך העיצוב

כאמור, תוכנת העיצוב הינה פשוטה למדי וידידותית למשתמש באשר הוא יהיה. לאחר שתסיימו את עיצוב האלבום שלכם, תוכלו לשלוח אותו ישירות מאתר האינטרנט אל החברה אשר עוסקת בהדפסת אלבום דיגיטלי, לבחור את גודל האלבום בו אתם מעוניינים, לחכות עד שיהיה מוכן ומודפס.

אין ספק כי אלבומים דיגיטליים הרבה יותר נוחים ואסתטיים, מסודרים, ומשמשים ככלי נוסטלגי בעידן המודרני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *