פיינטבול איילת השחר – גם מכניס לכושר וגם מהנה

אין ספק שמשחק פיינטבול הפך למשחק מקורי ומרשים, משחק אתגרי מיוחד, אטרקטיבי ומשעשע המצליח כבר למעלה מעשור.

פיינטבול איילת השחר יתאים לכם בדיוק אם אתם מחפשים רעיון מקורי ומיוחד לבילוי עם החברים שלכם או עם כל המשפחה.

ההנאה במשחק פיינטבול

המשחקים של פיינטבול איילת השחר הם משחקים אתגריים מהנים לשעות הפנאי, מלאים באקשן, בהנאה, בחשיבה ובצחוק רב. עם המשחקים של פיינטבול איילת השחר רמת האדרנלין בדמכם תהיה גבוהה במיוחד, אך תיהנו מפעילות אתגרית משעשעת ומלאה בדמיון ובאקשן.

גם מומלץ על ידי מומחים וגם מהנה

מגוון הפעילויות של פיינטבול איילת השחר הן אף מומלצות על ידי משרד החינוך, ואכן בתי ספר וקבוצות מאורגנות רבות מגיעות רבות למקום ונהנות מכל רגע. מההמלצות החמות שנרשמו על המקום, נאמר בהן בין היתר כי המשחקים של פיינטבול איילת השחר מאפיינים פעילות חווייתית מיוחדת שבנוסף תורמת רבות לגיבוש האנשים ולעבודת הצוות שלהם, כמו כן המשחק מפתח מיומנויות של תכנון אסטרטגי, יכולת לעבוד תחת לחץ וכן מאפשר לפתח את הביטחון העצמי. כל מה שתרצו ממשחק לצד ההנאה הרבה שבו, וגם פעילות חינוכית מעולה – הכול קיים במשחק המיוחד הזה.

איך משחקים פיינטבול

המשחק מתקיים בקבוצות של שמונה אנשים, לאחר תדרוך במקום עם ליווי מקצועי וצמוד של צוות המקום הכולל מדריכים וכן שופטים הוגנים לקיום כל חוקי המשחק על הצד המהנה ביותר. במקום נאכפים כל כללי הבטיחות הקפדניים ביותר הכוללים שימוש בציוד של שכפ"צים, מסיכות וסרבלים וכן כל ציוד הגנה מתאים, כלי הירי בטיחותיים לשימוש כוללים כדורי צבע וכן איכותיים ומובילים בעולם. ניתן ליהנות מכל המשחקים המאתגרים ברשת פיינטבול איילת השחר בכל רחבי הארץ – הסניפים קיימים בדרום בקיבוץ כרמים, בצפון בחיפה וכן בכפר סבא. בנוסף במקום אפשרות לעריכת ימי כיף, סדנאות וימי גיבוש לארגונים ולחברות, לערוך אירועים אישיים פרטיים-  מסיבות רווקים ורווקות, מסיבות גיוס ושחרור, ימי הולדת או בר מצווה שאף אחד מאורחיכם לא ישכח, לעבור תכניות אימון מקצועיות, מסלולים מיוחדים לילדים החל מגילאי שש, פעולות מאורגנות לבתי ספר, מתנ"סים או קייטנות ותנועות נוער. בנוסף צוות מקצועי יוכל גם להגיע לפעילות בכל מקום בארץ, וכן להקים מתקני בילוי או אימון שונים ברחבי הארץ על פי דרישות הלקוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *