טיולים המכניסים צבע לחיים

כמטייל יחיד או כמטיילים בקבוצות גדולות או עם כל המשפחה, מגוון מסלולי טיולים בכל רחבי הארץ המוצעים לכם הם רב גוניים מאד, מיוחדים ומהנים ביותר.

מגוון רחב של סוגי טיולים

בין אם אתם חובבי טיולים רגליים במסלולים קצרים, או מעדיפים טיולים ארוכים ומאומצים למטיבי לכת הכוללים גם לינה בשטח, תוכלו למצוא כל מסלול של טיולים שיתאים להעדפות שלכם או לנוף שאתם אוהבים לטייל בו. טיולים רבים מותאמים גם לכל המשפחה, ובנסיעה עם הרכב המשפחתי תוכלו בקלות רבה להגיע לכל יעד ולכל נוף מרהיב ומרגש, ולגלות עוד מקום קסום בארץ.

שילוב אטרקציות ופעילויות במהלך הטיול

בכל נקודה במפת הארץ בה תבחרו טיולים או צעידות, תגלו גם מגוון של מקומות בילוי, אטרקציות, מוזיאונים ומוקדי תרבות או הצגות ומופעים מיוחדים, מסעדות ובתי קפה, כך שכל הטיולים שלכם יוכל להיות מגוון, ותוכלו להוסיף בכל שלב נקודת עצירה מעניינת אם לבילוי, להעשרה או למנוחה ואכילה. את הטיולים שלכם תוכלו גם לשלב באחד ממאות מוקדי האירוח והלינה בארץ, אם בלינה כפרית בבית הארחה, בצימר גלילי בצפון, בלינה בשטח באחד ממתחמי המחנאות הרבים ברחבי הארץ, או באירוח בבית מלון יוקרתי, תוכלו תמיד להמשיך ולהאריך את הטיול שלכם ולהוסיף לו עוד מגוון עשיר של מסלולי הליכה, מוקדי תרבות ואתרים מעניינים.  

טיולים בחיק הטבע

כל אחד אוהב טיולים בחיק הטבע וניתן למצוא בקלות מסלול מרתק ומהנה לטיול שיתאים לכל גיל, ולשלב בו גם פיקניק רגוע ומהנה באחד ממאות הפארקים ברחבי הארץ. ניתן להתרשם מכל פינה ממגוון גדול של צמחייה, מגנים ציבוריים מרשימים הכוללים גם משחקים וגני שעשועים לילדים.

טיולים בתוך העיר

ניתן לחפש את הגבעות בכל עיר הכוללות תצפיות, ולחפש לצד עירוניות ובניית הבטון בכל עיר גם את שבילי הטיולים עם כל נקודות הטבע המרהיבות, האגמים, הדיונות, חופי הים וכן את כל מגוון האטרקציות לשם טיול פעיל ואקטיבי יותר.

איך מתחילים לתכנן את הטיול הבא?

את הטיולים הבאים שלכם תוכלו לתכנן בכל סגנון ולשלב בו אין סוף אפשרויות לבילוי, לנסיעה או להליכה, וגם חובבי האקשן והאקסטרים יוכל ליהנות ממגוון רב של מוקדי פעילות אתגריים הכוללים משימות פיזיות, משחקים שונים או הליכה וטיפוס הדורשים כושר ומאמץ. מומלץ לאגד את האנשים עימם את יוצאים לטיול בין אם חברים ובין עם משפחה ולתכנן את הכל ביחד.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *