אל על הנוסע המתמיד – מועדון הנוסעים האולטימטיבי עבורך

מועדון אל על הנוסע המתמיד הנו אחד ממועדוני הלקוחות המשתלמים ביותר בעולם.

מה צריך לעשות כדי להירשם אליו? המעשה קל משחושבים, וכרוך רק בהחלטה אחת: נסיעה עם אל על באופן עקבי, זה הכל.

למי אל על הנוסע המתמיד מתאים יותר מכל?

למי שלא משנה מתי הוא טס, כיצד ובאיזו מסגרת, יבחר לטוס אל על. ישנם לא מעט לקוחות שמשווים מחירים, מעדיפים לנסוע עם לופטהנזה דרך גרמניה, וכד' – ועבורם אל על הנוסע המתמיד לא כל כך מתאים, אם הם לא הראו התמדה באל על. חרף מצבה הלא כל כך מחמיא של החברה כפי שמתבטא באמצעי התקשורת, לקוחות רבים מאד עדיין מעדיפים אותה על האחרות, בשל היותה החברה הבטוחה והשמורה ביותר בעולם. ללקוחות כאלה, אל על הנוע המתמיד הוא סידור מאד מתאים ומאד רלוונטי.

החלטתי שאני נוסע אל על מתמיד. כיצד מתקבלים לשירות?

הקבלה יותר פשוטה ממה שחושבים. כבר בנמל התעופה ב- GATE של טיסת אל על יחכה לך דייל שישאל אם ברצונך להצטרף אל מועדון אל על הנוסע המתמיד. במידה ותשיב בחיוב, הוא יחתים אותך על טפסים. בחלק מהעמדות הוא ינפקי לך כרטיס במקום, ובחלקן הוא ישלח את הכרטיס לכתובת ישראלית כלשהי שתספק, והוא יחכה לך כשתשוב מחו"ל. ברוב העמדות ניתן לבחור בין קבלת הכרטיס מהנציג במקום או משלוחו לכתובת.

מה מעניק לי אל על הנוסע המתמיד בתור לקוח?

מחירי טיסה זולים ביותר כשמדובר בטיסות אל על. לקוחות כאן קנו טיסות לאוסטרליה ולוס אנג'לס בהנחה של מאות יורו או דולר ארה"ב. הטיסה בהרבה מקרים היא מרכיב גקטן מהטיול, אבל אם מסכמים גם טיסה, גם מסעדות ופנאי וגם תשלום על מגורים, מגיעים לתעריף מאד יקר גם אם מדובר בטיול של שעה טיסה לקפריסין. קל וחומר כשאתם ביעד יקר ומרוחק כמו ניו יורק או ספרד, פטור מתשלום על טיסה, או טיסה בתעריף מוזל זו הקלה מאד רצינית שתאפשר לכם לעשות טיול הרבה יותר חסכוני ושייתן לכם הרבה יותר בהשוואה למה שתוציאו בפועל.
למידע נוסף על מועדון אל על הנוסע המתמיד ניתן לפנות אלינו בכתובת הבאה!

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *