אל על הנוסע המתמיד לצבירת טיסות חינם או בהנחה

הידעתם כי ניתן לצבור נקודות אל על נוסע המתמיד ולקבל טיסות בחינם או במחיר מופחת, ממש כמו שצוברים נקודות בכרטיס אשראי? כיצד זה מתבצע? באמצעות מועדון הלקוחות שלנו.

קנייה עם הכרטיס שלנו בחו"ל ממירה את הכסף שנגרע מחשבונך לנקודות, ואת הנקודות הללו ניתן להמיר לטיסות!

מעתה – לא טסים במחיר יקר ובוודאי לא משלמים מחיר מלא

עם הקניות שתעשו, תוכלו להבטיח לעצמכם נקודות במועדון אל על הנוסע המתמיד בטיסות הבאות! המתנות שתקנו יוכלו להיות מומרות בנקודות טיסה. בדרך כלל, בתחום כמו טיסות – טיסות אחרות מומרות לנקודות בהסדר שנקרא "צבירת מיילים" (Miles). כאן, אנו מציעים שיטה דומה לזו שנעשית בחברות האשראי. כל דבר שישולם בכרטיס הזה, יתורגם לנקודות שיתורגמו לטיסות!

טיסות במחירים נמוכים חוסכות משמעותית את השהות בחו"ל

כאשר הטיסות מתומחרות נמוך, חו"ל נראה קרוב יותר מאי פעם. הרבה פעמים, התייר מעדיף להישאר בארץ דווקא מהחשש ההפוך: המלונות והמתנות הם היקרים והטיסה – פחות, אבל בפועל, תכנון טיול לחו"ל עם 1,000-3,000 שקל פחות בתקציב מאפשר לכם לעשות הרבה מאד דברים שלא יכולתם לעשות בלי זה, ולכן מומלץ להירשם למועדון אל על הנוסע המתמיד ולהצליח להגיע לחו"ל בנקל בלי שיהיו לכם הוצאות מכבידות ומיותרות.

האם מדובר בכרטיס אשראי ממש – עם תשלום עמלות חודשיות גם אם לא קנינו כלום?

כמובן שיש עמלת אחזקת כרטיס, אך ביחס לכרטיסי אשראי אחרים היא נחשבת זולה באופן יחסי. יחד עם זאת, גריעת העמלה מחשבון הבנק שלכם תהיה מזערית ביותר ביחס למה שתקבלו, ובשונה מהרבה מאד תחומי חיים, כאן אין הגרלה ואין "אולי": כל אזרח יכול להגיע למעמד של צריכת טיסות חינם. איך? אם בקניות שלו הוא ישתמש בכרטיס באינטנסיביות: כמה פשוט, ככה קל.

לקוחות מספרים!

כאשר וידאנו את שביעות רצון לקוחותינו, לא רק שהם ביקשו שלא להתנתק, הם אפילו דיווחו על שיפור ברמת החיים שלהם בזכותנו! אנו שוחחנו עם משפחות שחינכו בהן את ילדיהם כי את חו"ל רואים רק מגלויות ותמונות, וכיום הן מדווחות כי הן נוסעות כל שנה לחו"ל וכמעט תמיד לא משלמות על הטיסה. הסדר אל על הנוסע המתמיד יכול לחולל פלאים גם עבורכם!

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *