החלקה על הקרח – בילוי לכל המשפחה

אם אתם מחפשים בילוי משפחתי באילת אשר ישאיר לכם חוויה, אתם חייבים לנסות החלקה על הקרח.

אחד מהמקומות המוכרים ביותר להחלקה על הקרח הינו אייס פייס הוא אטרקציה כייפית לכל המשפחה, הוא כוללת מתחם קרח של 200 מ"ר העשוי מ-150 טון קרח בטמפרטורה של 7 מעלות לצד שלל פעילויות שונות.  אז אם אתם רוצים פעילות מסוג אחר אתם חייבים להגיע לאילת להחלקה על הקרח.

מה זה החלקה על הקרח?

החלקה על הקרח היא אטרקציה לכל המשפחה. מדובר על מתחם קרח של 200 מ"ר הנמצא באילת. במתחם זה ניתן לעשות מגוון פעילויות שונות לכל המשפחה. במתחם אשר משתרע על 200 מ"ר עם טמפרטורה של 7 מעלות, תמצאו מגלשות קרח, איגלו מקרח, קיר מוסיקה עם מופע אור קולי, פסלים העשויים מקרח, בר משקאות מקרח ועוד דברים נוספים. כמו כן, תוכלו ליהנות ממתחם פארק השעשועים אשר נמצא במתחם זה וכולל מגדל גבוה, קרוסלה שמסתובבת סביב עצמה ועפה מצד לצד ואף קרוסלת סוסים לילדים הקטנים יותר. כך שניתן למצוא שלל פעילויות גם להורים וגם לילדים כאחד.

למה כדאי לי להגיע למתחם אייס פייס?

במתחם תקבלו תחוו חוויה מדהימה כל המשפחה. תוכלו להעסיק את הילדים במגוון המתקנים השונים שיש במתחם, אשר מלבד החלק על הקרח תמצאו קיר מוסיקה עם מופע אורקולי, פסלי קרח, פארק שעשועים ושאר פעילויות שונות. מדובר על חוויה שאסור לפספס והיא נמצאת רק באילת, כך שמעבר לשאר האטרקציות שהעיר אילת מציעה, עם החלקה על הקרח תחוו חוויה קצת שונה ותוכלו אף אתם ליהנות ממנה יחדיו עם הילדים.

למי מתאים החלקה על הקרח?

אטרקציית החלקה על הקרח מתאימה לכל המשפחה הן להורים והן לילדים. מדובר על פעילויות משותפות של גם של הורים וגם של הילדים, לצד פעילויות רק לילדים. מעבר לפעילויות הקרח השונות, תוכלו להתרשם מפארק השעשועים אשר נמצא במתחם זה וכולל לא מעט מתקנים כמו, קרוסלות שמסתובבות סביב עצמם ועפות ומצד לצד, סוסים לילדים הקטנים יותר, מגדל גבוה ממנו תוכלו לגלוש בגובה של 11 מטר ועוד. בכניסה למתחם תצטיידו במעילים, כפפות וכובעים בגלל הטמפרטורה הנמוכה במקום שהיא 7 מעלות.
אז למה אתם מחכים? תתחילו לתכנן את החופשה שלכם כבר עכשיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *