העברת נתונים מאובטחת לצורך סליקה אונליין

אם אתם רוצים לשלב סליקה אונליין באתר האינטרנט שלכם, חשוב מאוד שהאתר יהיה בעל העברת נתונים מאובטחת. חברות כרטיסי האשראי השונות פועלות על פי תקן הנקרא PCI, תקן אשר מחייב כל אתר העוסק במסחר אלקטרוני, ולא משנה מאיזה סוג, לרכוש ולהתקין טופס מיוחד ותעודת SSL, מה שמאפשר לחברה להיות בטוחה כי המידע האישי של מי שמבצע רכישה דרך האתר מועבר דרך חברת הסליקה אל חברת האשראי בצורה מוצפנת, ומה שמאפשר לכל לקוח אשר רוצה לבצע רכישה דרך האתר להיות בטוח כי הוא מבצע רכישה באתר בטוח וכי הפרטים שלו מאובטחים ברמה גבוהה.

SSL  הינה שיטת הצפנה בה הנתונים המועברים ניתנים לפענוח רק על ידי מי שמקבל אותם, כך שבמקרה הזה רק ספק הסליקה יוכל לפענח את הפרטים.

מהיכן ניתן להשיג SSL

כיום ישנן כמה חברות אשר מספקות טופס ותעודת SSL, והמחיר לרוב הינו 150 ₪ לחודש. בנוסף, חברות הסליקה השונות מספקות דף סליקה מוכן כך שניתן להשתמש בו ולא רק לחסוך את העלות הנוספת, אלא גם לחסוך מעורבות של ספק נוסף בעסק שלכם. דף הסליקה הזה יעוצב בתבנית הדומה למראה האתר שלכם, וכולל את הלוגו שלכם, וכמובן, עם אבטחת SSL. כך הגולש יראה את הדף כחלק מהאתר, ומבחינתכם לא תצטרכו לעבוד עם ספק נוסף מעבר לחברת הסליקה.

השוואת מחירים של שירותי סליקה אונליין

לפני שאתם בוחרים חברה איתה תבצע סליקה אונליין באתר שלכם, כדאי מאוד שתבצעו השוואת מחירים בין כמה חברות סליקה אונליין הפועלות כיום בארץ. יחד עם זאת, אל תנסו לבחור מיד את אותה חברת סליקה אונליין שתעניק לכם את המחיר הזול ביותר, לא תמיד זה המחיר המשתלם ביותר ביחס לאיכות השירות שתקבלו מאותה חברה.

לכן, חשוב קודם כל לוודא כי אתם בוחרים בחברה באיכות גבוהה אשר תעניק לכם חווית שירות טובה ותהיה זמינה עבורכם בכל עת שתצטרכו. וכמובן, במידה ואתם רוצים לחסוך מעורבות של ספק SSL  בדקו כי החברה בה אתם בוחרים מציעה לכם גם את האופציה הזו.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *