עושה עסקאות באשראי? -מכשירי סליקה

לא מצליחה להיזכר מה היה פה פעם כשעוד לא היו מכשירי סליקה.

אולי זה ישמע לכם קצת מוזר, אבל כשאני יושבת בחנות שלי בקופה ומעבירה כרטיסי אשראי במכשירי סליקה אני מרגישה שהכל כל כך יעיל שאני באמת לא מבינה מה עשו קודם לכן, פעם, עוד לפני שהומצאו מכשירי סליקה.

אז כמובן שהיו אפשרויות שונות לתשלום, גם כיום יש.

תמיד ניתן גם לשלם במזומן או בשיקים. אבל האפשרויות הללו כל כך מסורבלות וכל כך לא יעילות, עד כי עבורי כבעלת חנות, הן ממש לא קיימות.

למזלי יש לי בחנות מכשירי סליקה ואני עובדת רק אתם, ולמזלי הגדול יותר, כל הלקוחות שלי שבאים לקנות בגדים בחנות מעדיפים לשלם בכרטיסי אשראי. זה פשוט והרבה יותר נח גם לי וגם להם.

לאחר שהם מסתובבים בחנות, מודדים ומקבלים שירות יוצא מן הכלל, אין שום סיבה בעולם שלא יקבלו את אותו השירות המצויין גם בקופה בעת התשלום. והרי התשלום הינו חלק מחווית הקניה.

ותשלום יעיל ומהיר, ללא תורים, כשאני מעבירה את כרטיס האשראי בזריזות במכשירי סליקה וכל העבודה מתבצעת מעצמה, זהו השירות הטוב ביותר שאני יכולה להעניק ללקוחות שלי.

הם הרי כבר בחרו וכבר מדדו את הבגדים וכבר עשו החלטה מה הם קונים וכעת הדבר האחרון שהם רוצים הוא להמתין בקופה. הם רק רוצים שיארזו להם את הרכישות החדשות שלהם ולצאת מיד מהחנות, ללכת הביתה ולהנות מן הקניה!

כבעלת חנות ומישהי ששנים עסקה במכירות מכל הסוגים אני מבינה יותר מכל כי רגע האמת הוא רגע התשלום. זהו השיא בכל מכירה, ולכן יש להיות מקצועיים לא רק בשירות או במוצר שאנו מוכרים אלא גם ברגע שיא זה.

כשאר אנחנו מציעים ללקוח שלנו אפשרות תשלום שהיא הכי מתאימה לו ומבצעים חיוב אשראי מהיר, זריז יעיל ונח במכשירי סליקה, הלקוח יוצא מהחנות מרוצה, לא רק מההמוצר החדש שלו אלא מכל חווית הקניה ואפילו, לא תאמינו מחווית התשלום!

ושהלקוח מרוצה, אין טוב מזה, זהו הכלי הפרסומי והשיווקי הטוב ביותר שיש לי, הוא יחזור אלי לחנות שוב ויביא אתו עוד לקוחות שגם הם יהיו מרוצים מהמוצרים שלי ומהשירות המעולה.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *