האם זה בטוח? -חברות סליקה באינטרנט

חברות סליקה באינטרנט מאפשרות לי כיום לחייב לקוחות מרחוק אונליין ולבצע תשלום על מכירות גם בעסקאות רחוקות ואפילו בחו"ל.

לפני שנעזרתי בחברות סליקה באינטרנט, עדיין לא היו לי מספיק לקוחות מאזורים אחרים בארץ ובחו"ל וסיפקתי עבורם שירותי תשלום באשראי בטלפון.

ככל שהתפתחתי עם מכירות וקידום העסק שלי וצברתי שם ופירסום, פתחתי אתר וחנות אונליין המאפשרים לי למכור את המוצרים שלי למעשה בכל מקום שרק ארצה.

את כל המכירות אני מבצעת דרך האתר או החנות המכוונת והתשלום מתבצע בכרטיס אשראי דרך חברות סליקה באינטרנט או בפיי פאל. בצורה זו אני אפילו לא צריכה להיות נוכחת בעת התשלום, והוא נעשה באופן אוטומטי גם בשעות בהן אני מזמן כבר לא בעבודה.

זהו יתרון גדול שהעסק יכול להתנהל גם בלעדי והמכירות יכולות להעשות גם כשאני לא נמצאת והכל באופן פעיל ועצמאי של הקונה דרך האתר ודרך תשלום באשראי באמצעות חברות סליקה באינטרנט.

תמיד חשבתי שאני לא טובה במכירות.

אך האמת היא שפשוט המושג מכירות לא היה פעם כפי שהוא היום. כשחשבתי על מכירות דמיינתי את עצמי עוברת מדלת לדלת או מתקשרת לאנשים או מציעה את מרכולתי בקניון או בדוכנים ביריד.

ואכן בסוג המכירות הזה אני באמת לא טובה. אך כיום בעידן האינטרנט, כאשר מכירות רבות נעשות אונליין, אני מוצאת את עצמי מוכרת מצויינת.

מסתבר שיש לי כישורים שהם טובים בעיקר במכירות אונליין.

השיווק שאני עושה ברשת הוא למעשה המכירות שלי. כדחי לסגור עיסקת תשלום אני לא צריכה להיות מול הלקוח או לדבר אתו, אני יכולה לחייב אותו גם מבלי להיות באופן נוכח דרך חברות סליקה באינטרנט.

סוג זה של מכירות אונליין מדבר אלי הרבה יותר ממכירות שהיו נהוגות בעבר ואני מוצאת עצמי מפתחת ביתר קלות שיטות שיווק וקידום מכירות חדשות ויעילות אפילו באופן כדאי יותר.

כאשר אני עובדת מרחוק אני מרגישה בטחון רב יותר למכור את המוצרים שלי וזה מקנה לי מרחב פעולה.

אני לא צריכה לדרוש כרטיס אשראי, כשיש חברות סליקה באינטרנט שעושות זאת עבורי ואני נהנית מהרווח.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *