כל מה שלא העזנו לחלום עליו -סליקה

סליקהרק לפני מספר שנים לא גדול מאוד, לא ידענו כלל מה כרטיסי אשראי וסליקה יעשו לעולם המסחר הפרטי והעסקי.

כיום ברור לכל שסליקה של כרטיסי אשראי מכל מקום ובכל זמן חוללה מהפך אמיתי בעולם הכלכי שלנו כיום.

הקניות שהיו פעם כל כך פיזיות. כשרק רצינו לרכוש מוצר כלשהו והיינו חייבים לצאת עם מטלטלינו ולסור לחנות או לאחד ממרכזי הקניות או רחוב חנויות, להסתובב ולחפש את המוצר שאנו רוצים ולקנות אותו ולקחת אותו אתנו הביתה.

כיום הקניות נראות אחרת לגמרי עבור רבים מאתנו. אני למשל, לא זוכרת מתי בפעם האחרונה יצאתי ממש מהבית בכדי לבצע קניה של מוצר כלשהו שאני רוצה.

את כל הקניות שלי אני מבצעת מהבית. קניות של מצרכי מזון מהסופר אני עושה דרך סליקה באינטרנט ולעתים מזמינה בטלפון מהירקן שמבצע עבורי סליקה טלפונית של כרטיס האשראי שלי.

גם מוצרים לבית ואפילו רכישות גדולות של רהיטים או מוצרי חשמל אני עושה אך ורק אונליין או דרך סליקה באינטרנט.

כל כך קל ונוח לעשות חיפוש של המוצר שאני רוצה ברשת, היכולת להשוות בין המוצרים השונים היא גדולה ונוחה ואין צורך לצאת פיזית מהבית ולהיגרר הרחק אל חנויות ומרכזי קניות הומי אדם.

האפשרות לעשות חיפוש יעיל כ כך ברשת מביא לכך כי הקניות שלי חוסכות לי לא מעט כסף וגם לא מעט כאב ראש ואין ספק שחוסכות לי זמן יקר.

כשאני מחפשת מוצר כלשהו ובודקת ומשווה בין אתרי קניות שונים בארץ או בחו"ל, יש בידי את כל האופציות לבחור נכון יותר ולא להיות מוגבלת בזמן ומקום. אני יכולה לבצע כל קניה דרך סליקה של כרטיס אשראי ולקבל את המוצר עד הבית

וכך החיים שלי הפכו להיות נוחים ויעילים גם טכנית וגם כלכלית. כרטיס האשראי שלי עובד שעות נוספות, אך אני חוסכת זמן יקר. מבצעים עבורי את הסליקה ולא אני זו שצריכה להתרוץץ בין חנויות.

ללא ספק, העולם בו אנו חיים כיום מלא אפשרויות, השפע שמוצע לנו נותן לנו פתרונות אינספור לכל אותם החלומות שלנו, והיכולת לשלם דרך סליקה של כרטיס אשראי מכל מקום וזמן מאפשרים לנו כמעט הכל.

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *