בניית אתרים לעסקים קטנים- האם אפשר לבד? בהחלט

בעלי עסקים חכמים שמכירים את העולם של היום בונים אתר אינטרנט. לאט לאט כולם מבינים את זה ובסוף לא ישאר בעל עסק אחד בלי אתר. למה זה כל כך חשוב ואיך מתחילים? בניית אתרים לעסקים קטנים- מדריך

למה זה חשוב?
היום כולם נמצאים באינטרנט, ל 99.9 אחוז מהלקוחות יש סמארטפון, הרוב המוחלט היום כאשר צריך בעל עסק או מוצר כלשהו בודק קודם כל באינטרנט.
למתחרים יש אתר וזה מהווה להם יתרון.
כדי להיות קיימים חייבים אתר אינטרנט (כמו דפי זהב בשנות ה- 90).
גיוס לקוחות הוא הרבה יותר קל.
באמצעות שיווק נכון נגדיל את הכנסת העסק.
שיווק באינטרנט נמדד בצורה מדויקת וכך נדע בדיוק כמה כסף עולה לנו להביא לקוח.
ישנן עוד הרבה סיבות אך אלו העיקריות.

בניית אתרים לעסקים קטנים היא עסק לא כל כך פשוט אך יכול להיות קל להפליא אם מדובר בעסק קטן שדורש אתר פשוט- גם אתם יכולים לעשות זאת לבד.

היום יש אתרים שמאפשרים בניית אתרים לעסקים קטנים בעצמנו ובקלות. איך זה עובד? נכנסים לאחד מאתרי האינטרנט, נרשמים ועושים את הדברים הבאים לפי הסדר:
תבניות- אתרים מעוצבים ריקים מתוכן(רק עיצוב, ללא מלל או תמונות) ישנן מאוד ואלפי תבניות לבחירה מעוצבות בצורות שונות ולנו נותר רק לבחור את הקונסטרוקציה של האתר העתידי שלנו. לאחר שבחרנו תבנית הגיע הזמן למלא את האתר.
תוכן- כתבות, מאמרים, מידע רלוונטי ותמונות. את כל אלה אנחנו צריכים להכניס לתבנית בצורה הגיונית, נוחה ונכונה למשתמש. חל איסור על שכפות תוכן, כלומר אסור להעתיק כתבות מאתרים אחרים, כמו כן אסור לקחת תמונות מגוגל ללא רשות וצריך לרכוש תמונות באתרים המיועדים לכך זכויות יוצרים).
דומיין ושרת- לאחר שהכנסנו את התוכן לאתר נותר לנו לקנות דומיין (כתובת אתר או URL), האתר שאנחנו נמצאים בו יציע לנו לעשות את זה דרכו, כמו כן בשביל לאחסן את האתר באינטרנט אנחנו נצטרך לקנות מקום בשרת ולקשר את הדומיין לאתר. את כל זה נעשה בקלות ולפי ההוראות שבאתר.

זהו, יש לכם אינטרנט ואפשר לומר רשמית שאתם יודעים דבר או שניים או אפילו יותר בבניית אתרים לעסקים קטנים.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *