קופה קטנה -סליקת כרטיסי אשראי

מי בכלל חשב שאני אהיה אלופת העולם בסליקת כרטיסי אשראי. אף אחד מבין מכרי לא ניחש זאת וגם אני לא. והאמת שאולי קצת הגזמתי, אלופת עולם כבר לא אהיה כנראה באף תחום סביר. אבל מעל לכל ספק אני מבינה כיום לעומק כל מה שקשור בסליקת כרטיסי אשראי.

הכל החל מחנות קטנה ומטריפה בה עבדתי.

בכל בוקר הייתי פותחת את היום שלי עם ספל של כוס קפה ליד הבית בבית הקפה השכונתי שליף בשלווה ובנחת, תוך דיפדוף בעיתון הבוקר וקריאת כל הכותרות, הייתי עוברת מיד לעמוד האחורי ששם היו כל הדברים המעניינים. פטירתם של אנשים במודעות אבל עם מסגרת שחורה, מודעות דרושים ושרושות ומכירות בתים בערים שונות בארץ.

אני לא יודעת מהיכן רכשתי את המינהג המוזר הזה, אבל הוא דבק בי והפך לטבע שני שלי וכעת אני כבר לא יודעת אפילו כיצד הוא התחיל.

יושבת ולוגמת מקפה הבוקר ועוברת על כל המודעות, שמות של אנשים שנפטארו שאינם מ וכרים לי ומודעות על דרושים לעבודה למרות שאני כלל לא מחפשת עבודה. ואיך אפשר לעזוב עבודה בבנק כל כך חשוב בתנאים כל כך נוחים מלבד העניין הקטנטן הזה של השיעמום האינסופי.

אז שעת הקפה וההמודעות העלומות הן רגע השיא של היום כי מיד לאחיר מכן אני פוסעת ברגל אל משרדי הבנק לעוד יום כבד ומשמים בעניינים הכל כך חשובים הללו.

והנה קרה ובוקר אחד בעודי לוגמת את הקפה וקוראת בכבדות את האותיות השחורות, נחה עיני על מודעה קטנה ומסקרנת. חנות קטנה ומטריפה בשינקיין מחפשת בחורה מגוונת שמבינה היטב בכספים מספרים ואופנה.

הרגשתי שליבי פועם בחוזקה ואפילו לא הבנתי מדוע, הרגשתי שהמודעה הזו פונה אלי באופן אישי שהרי אני היא זו שעליה מדובר במודעה. ואני כלל לא מחפשת עבודה. ובכל זאת נמשכתי כמו אש והלכתי לאיטי לחנות הקטנה והמטריפה, רגע אחד ספונטני ששינה את חיי וטרף את הקלפים.

בסליקת כרטיסי אשראי את מבינה משהו? שאל אותי המוכר בחנות שריאיין אותי. שתקתי בכספים אני מבינה הרבה יותר מאשר בסליקת כרטיסי אשראי. אך זה מעולם לא עצר אותי. עובדה שהיום כמנהלת חנות קטנה ומטריפה אני יודעת כבר הכל אבל הכל על סליקת כרטיסי אשראי.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *